Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Pan Prof. Andrzej Friszke:,,Jestem przekonany, że te dokumenty są autentyczne. Tej liczby i takiej treści nie da się sfałszować ''.Jak mi jest przykro Panie Prof.,ale Pan się myli .To nie są dokumenty tworzone z moim udziałem .Więc nie mam kogo i za co przepraszać .Mimo wszystko sprawdziłem , nikt z tej listy donosów nie został skrzywdzony ,. Nie został zwolniony z pracy , nie siedział wwiezieniu , nie został fizycznie pobity , nie miał kolegium .Ja natomiast zostałem zwolniony z pracy i to nie raz , ze stoczni po 10 latach nienagannej pracy z mandatem delegata na zjazd ZZ i mandatem Społecznego ZZ Inspektora pracy ,który wręcz zabraniał zwolnienie z pracy .
  • 27
@lechwalesa: Z tego co wiem akta Bolka liczą 577 stron, więc
1. twierdzi pan, że tyle akt zostało sfałszowanych, żeby pana ośmieszyć i zostały one opublikowane dopiero teraz, po ponad 20 latach od zakończenia pana prezydentury?
2. zdążył już pan zapoznać się z 577 stronami akt i sprawdzić wszystkie donosy, czy ktoś został przez nie skrzywdzony? Jeżeli tak, no to gratuluję tempa pracy, przełożeni Bolka na pewno byliby dumni, jakieś 500%