Wpis z mikrobloga

@Peterov: DTP, użyte grafiki (totalnie do wydupcenia jest ta z topu z tym napisem na 2 planie), to co napisał xcccx. Zrob tak 1 box u gory z grafika, drugi z tlem jednolitym, nastepny znowu grafika, i tak na zmiane. Ładując boxy z graficznymi tlami jeden po drugim to nie najlepszy pomysl ;p
@Peterov: oprócz wiedzy typowo technicznej co mozna ja nabyc dzięki metodzie prób i błędów to trzeba miec taki hm hm smak(?) zmysł graficzny(?) poczucie estetyki. Nie wiem jak to nazwac, ja tam jestem mala popierdółka ale zajmuje sie grafiką od 12 lat i jakos tak w podswiadomosci czuje czy cos fituje czy nie;p nie wiem jak Ci to wyjasnic no;p
@Peterov: jak to robiłeś 5h to trenuj chłopie trenuj grubo, bo takie cudo (w sensie projekt) ja składam w max godzinę. Tylko ja nie mam ambicji by robić to ludziom za hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Peterov: tło w formie zdjęcia na każdej sekcji to zły pomysł, tak samo linki do sekcji za każdym razem to też zły pomysł. Galeria - "Works", elementy nachodzą na siebie - bez sensu, tak samo jak sposób ich prezentacji. No i najważniejsze popracuj nad typografią, fonty zbyt duże, zbyt wiele ich i źle dopasowane. Wyczucie przychodzi z czasem, poprzeglądaj sobie inne strony, dribble; behance; csswinner i poszukaj inspiracji a także zobaczysz
@Peterov: inspiracje z otaczającego Cię świata :-) poprawic wszystko to, o czym zesmy pisali wraz z pozostalymi uczestnikami dyskusji :-) generalnie projekt teraz do nas krzyczy jakby byl po 2 litrach swojskiego bimbru z malopolskiej wsi i nie wiadomo co chce przekazac :)
@Peterov: spoko, jak co to wołaj. a w tym projekcie te same błędy - czyli male odstępy między poszczególnymi a itd. no i fonty zle dobrane, ale dojdziesz do wprawy :)
--------------------------------------------------------