Wpis z mikrobloga

#aliexpress #alilove #itemyzchin #chinskiecuda

Zegarek Geneva ZŁOTY

http://alilove.pl/zegarek-geneva-zloty/

Jeden z popularniejszych zegarków na AliExpress – złoty zegarek Geneva. Równie popularny jest jego odpowiednik w kolorze gold rose. Zegarek doszedł do mnie bardzo szybko, bo w zaledwie dwa tygodnie. Nie spodziewałam się że w ogóle za tę cenę dojdzie; ich standardowy koszt to około $3. Zegarek przyszedł zapakowany jedynie w folię, w kopercie bąbelkowej. Nie jest to najlepsze zabezpieczenie dla zegarka, ale na szczęście doszedł do mnie bez żadnej ryski. Zegarek bardzo pięknie mieni się w słońcu – zwłaszcza cyrkonie, które znajdują się naokoło tarczy. Bransoletę można łatwo zarysować, ale czego spodziewać się po tej cenie? Sama bransoleta była bardzo długa na moją chudą łapkę, dlatego – jako że nie posiadam skracacza do bransolet, a nie chce wzbogacać zegarmistrza – wzięłam zgięty spinacz biurowy i skróciłam ją sama. Zajęło mi to 15 minut i nie kosztowało ani złotówki
alilovepl - #aliexpress #alilove #itemyzchin #chinskiecuda 

Zegarek Geneva ZŁOTY
...

źródło: comment_oaDi9ngwCTxLmUhOFmZhCU8eJcGY93GD.jpg

Pobierz
  • 4
@alilovepl: Złoty zegarek... AliExpress... Odpowiednik w kolorze gold rose...
Kto to kuźwa kupuje?! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

nie posiadam skracacza do bransolet, a nie chce wzbogacać zegarmistrza


Chyba rozśmieszyć zegarmistrza...


wzięłam zgięty spinacz biurowy i skróciłam ją sama.


Oh Alilove, twój spam staje się zabawny...
defoxe - @alilovepl: Złoty zegarek... AliExpress... Odpowiednik w kolorze gold rose.....

źródło: comment_uTj8LMAnl40WNXwLV05FHwdF3fPj5MYO.gif

Pobierz
Jeden z popularniejszych zegarków na AliExpress – złoty zegarek Geneva.

@alilovepl: @defoxe: #!$%@? chyba wśród Cyganów ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
W takich chwilach jestem za opatentowaniem słowa ZŁOTO i jego odmian, żeby nie stwarzać nawet #!$%@? pozoru, że takie coś ma cokolwiek wspólnego z tym szlachetnym kruszcem.

Dezynwoltura - > Jeden z popularniejszych zegarków na AliExpress – złoty zegarek Gene...

źródło: comment_7NYISRsL3nFvRyBxyx0e19l7ONeXhFzL.jpg

Pobierz
W takich chwilach jestem za opatentowaniem słowa ZŁOTO


@Dezynwoltura: Opatentowanie tego pierwiastka może być trudne;-)
I zasadniczo nawet nie jest konieczne. Pisanie, że coś jest złote w przypadku, gdy nie jest to zwykłe oszustwo.

Zatem @alilovepl pisząc

złoty zegarek Geneva.

zwyczajnie w świecie dopuszcza się oszustwa na poziomie cygana wciskającego tombak (złoto głupców).
No ale...
Można to usprawiedliwić obcowaniem z #itemyzchin i z czasem pojęcie "złoto" uległo u @alilovepl delikatnemu
wypaczeniu