Wpis z mikrobloga

#xiaomi
Ja to tylko pozostawie pod rozwage, tym ktorzy zastanawiaja sie nad kupnem telefonu od xiaomi.com.pl.
Wpis administratora forum miuipolska:

Chciałbym poinformować, że dopisuję poniższe sklepy do czarnej listy i wszystkim na forum będziemy te sklepy odradzać.

Moim zdaniem przebrała się miarka i niektóre sklepy nie traktują poważnie biznesu w jakim przyszło im działać. Sprzedają telefony bez wiedzy w temacie, aby tylko zarobić. Na listę trafiają sklepy, które zasłużyły na to przez wiele skarg i zażaleń złożonych na forum przez poszkodowanych użytkowników.

Jednocześnie polecane sklepy przez miuipolska.pl znajdziecie na stronie głównej.


xiaomi.com.pl / SatNet - instalacja syfiastego oprogramowania na telefony Xiaomi. Softy niezabezpieczone przed automatyczną aktualizacją OTA z Chin co doprowadza do blokowania bootloadera na Mi4c (wersje stable od 7.2).
  • 9
@PurpleHaze: Ale po co w ogóle rozważać Xiaomi jak jest 1+ i Oppo?
Oba maja oficjalne wsparcie wersji International i błogosławieństgwo producentów na zmiane ROMu, otwarty bootloader itd.
@Leniek: bo to znana marka, bo mozesz kupic dobry telefon za 600zl, bo masz wsparcie dla polskiego miui?
Ilu potencjalnych klientow tyle odpowiedzi...
To tak jakbys pisal, po co rozwazac lg skoro jest samsung, po co sie spuszczac nad sony skoro jest huawei itd itd...
@PurpleHaze: Tanie Oppo tez zaczynają się w okolicach 700PLN, język od samego początku mam Polski, więc jakie więcej wsparcie potrzebne? Poza tym super sprawa kupic telefon który sam Ci sie ucegli, bo nie sprawdziłes sklepu. 1+ czy O - sklep international, wszystko działa OutOfTheBox, chcesz zmieniac softy no problemo, nie chcesz - prosze bardzo
@Leniek: i?
Jeden lubi schab drugi lubi mostek, trzeci woli dupe bo jest bez kostek.
Dla jednych zaleta bedzie miui dla drugich stosunek jakos cena, ktos inny kupi 5.5 calowy sensowny fon za 500zl. Porownaj tagi dotyczace one... i xiaomi. Ile ludzi sie udziela jak to wyglada.
Ludzie decyduja aie na redmi3 bo kosztuje 600zl i ma 4000mAh baterie przelkna brak poki co polskiego jezyka. Innemu sie note podoba w metalu
@PurpleHaze: Nie neguje, tylko nie rozumiem - dla siebie znalazłem alternatywe która mi pasuje.

1+ Tez mnie odrzucił zaproszeniami, dlatego zainwestowałem w Oppo i jestem zadowolony dpo tego stopnia że po premierze następnego ich flagowca będe zmieniał z Find7 na Find9.
Niestety cena na start tuż po premierze to ~2,5k PLN (jak jesteś cierpliwy to jeszcze kilka miesiecy temu mozna bylo telefon + paczka dodatków dostać z oficjalnej dystrybucji nowego za
@PurpleHaze:
@mirkobiniu: telefony wysyłają szybko. przed zakupem trzeba się z nimi kontaktować i upewnić się czy mają na stanie. Na dwa dni po zamówieniu jest już paczka. Soft faktycznie wygrywają z syfem i po zakupie trzeba wyczyścić telefon i wgrać miui polska