Wpis z mikrobloga

Hej mireczki. Próbuję zainstalować sobie #heroes3 na telefonie za pomocą VCMI. Mam zainstalowaną wersję na pc z doinstalowanym VCMI, wszystko ładnie odpala się przez VCMIlauncher.exe. Zainstalowałem na telefonie VCMI for #android, przerzuciłem pliki gry do folderu wskazywanego przez aplikację, ale przy każdej próbie odpalenia VCMI launcher się po prostu wyłącza. Ktoś wie co mogłoby być problemem?

#pytanie #gry #smartfon #telefony
  • 9
Mam zainstalowaną wersję na pc z doinstalowanym VCMI


@Piesa: Co? Nie miałeś na myśli "z doinstalowanym WoGiem"?
Raz tylko instalowałem VCMI i wszystko działało, ale w sumie od tego czasu mogło się co nieco zmienić w sposobie instalacji.
@Wiedmolol: Nie, nie miałem na myśli z zainstalowanym WoGiem. Miałem folder z zainstalowanym HoMM, dorzuciłem do tego folderu clienta VCMI przez którego odpalam grę. Na PC wszystko działa, krzaczy się kiedy próbuję odpalić to przez VCMIforAndroid na telefonie
@Piesa: Nie pamiętam nawet czy koniecznie trzeba było odpalać to VCMI na PC czy może wystarczyło tylko przekopiować oryginalne pliki HoMM na telefon, ale mój strzał obecnie jest taki, że zainstalowałeś najnowszą wersję 0.98 a VCMI for Android wspiera wersję 0.97