Wpis z mikrobloga

Często przeciwnicy wolności (równych praw) osób LGBT mają "argument", że takich osób jest max 1 czy 2%. To zwyczajnie nie jest prawda:
"2015: (UK) In a Yougov survey 88.7% adults identfied as heterosexual. Asked to place themselves on the Kinsey scale, 72% of all adults, and 46% of adults aged 18–24 years, picked a score of zero, meaning that they identify as totally heterosexual." Yougov to jest ważna statystyka w UK. Czyli według tego, 28% dorosłych osób w UK uważa, że nie są w 100% hetero. Do tego 56% młodych osób też tak uważa, którzy w tych czasach (w większości) nie muszą już się ukrywać i po prostu są sobą.
https://d25d2506sfb94s.cloudfront.net/cumulus_uploads/document/7zv13z8mfn/YG-Archive-150813-%20Sexuality.pdf
https://yougov.co.uk/news/2015/08/16/half-young-not-heterosexual/
#lgbt #homoseksualizm #neuropa #4konserwy #statystyka #nauka
artpop - Często przeciwnicy wolności (równych praw) osób LGBT mają "argument", że tak...

źródło: comment_ypkxSgAACp6djw55n6XEPhXR9cck5JCo.jpg

Pobierz
  • 37
@artpop: Nie mam nic do homoseksualistów, ale przesadzasz teraz w drugą stronę:

Czyli według tego, 28% dorosłych osób w UK uważa, że nie są w 100% hetero. Do tego 56% młodych osób też tak uważa, którzy w tych czasach (w większości) nie muszą już się ukrywać i po prostu są sobą.


W UK z tego powodu nikt się nie musi (i nie robią tego) ukrywać. Powody do ukrywania się są tylko
ale przesadzasz teraz w drugą stronę:


@jakubito: W jaki sposób przesadzam? Po prostu podałem wyniki jednego z najświeższych badań związanych z seksualnością człowieka (+ statystką).

W UK z tego powodu nikt się nie musi (i nie robią tego) ukrywać.


@jakubito: Nie zgadzam się z tym, niestety nadal sporo osób w UK zwyczajnie ukrywa to kim jest z wielu różnych powodów.

czy ludzi homoseksualnych jest więcej w krajach tolerujących to zjawisko.
@artpop: Widzę, że mam jednak do czynienia z amatorem i będziesz szedł w zaparte, a szkoda, bo miałem o Tobie lepsze zdanie. Myślałem, że lepiej ogarniasz temat, skoro stajesz w obronie homoseksualistów.

W jaki sposób przesadzam? Po prostu podałem wyniki jednego z najświeższych badań związanych z seksualnością człowieka (+ statystką).


W taki sposób, że podajesz jedno badanie. Yougov może nie jest małą firmą przeprowadzającą badania, ale na pewno nie jedyną i
Myślałem, że lepiej ogarniasz temat, skoro stajesz w obronie homoseksualistów.


@jakubito: Wybacz, ale trochę nie mam czasu na pisanie darmownych rozprawek.

W taki sposób, że podajesz jedno badanie.


@jakubito: To, że istnieją różne badania to oczywistość, jednak często tego typu badania, szczególnie z lat, gdzie osoby homoseksualne nie mają nawet dostępu do związków partnerskich, niezbyt pokazują prawdziwość.

Swoją drogą widzę, że sam wkleiłeś link do portalu "Christian Apologetics & Research
@artpop:

Wybacz, ale trochę nie mam czasu na pisanie darmownych rozprawek.


Skoro nie masz czasu to czemu wstawiasz wpisy na mikroblogu, jeżeli nie chcesz bronić swoich tez.

Ciekawe też, że ominąłeś poprzednie zdanie w tym artykule, które też ma sporo źródeł:


Z banalnego powodu nie wstawiłem. Bo zdanie wcześniejsze nie potwierdza ani mojej ani Twojej tezy. To że nie ma znaczących różnic w tendencjach seksualnych dzieci wychowywanych przez gejów, nie zmienia