Wpis z mikrobloga

Cześć Mirableki i Mireczki.

W związku z tym, że zostałem oszukany przez MS...


Chyba wrócę do #android po prawie 3 letniej rozłące.

Stąd moje pytanie jaki telefon* polecacie?
Przedziały cenowe:
1) do 750
2) 750 - 1200
3) 1200 - 1600

* zależy mi głównie na
- aktualizacji do nowego androida (5.0, 6.0)
- ma się nie zacinać! Zostawiłem andka ze zwględu na lagi UI

opcjonalnie:
- czymś na miarę lumia glance screen - pokazuje na zablokowanym ekranie godzinę i powiadomienia
- popularny na xda (w przyszłości jak już producent zawiesi wsparcie, żeby jakiś nowy rom wpadł)

Proszę napiszcie jakie według was polecany telefon ma plusy / minusy.

#bojowkawindowsphone #windowsphone #gorzkiezale #android #androiddeals
  • 32
  • Odpowiedz
@FikusnyMichalek: O matko kolejny ktory nie dostał aktualizacji systemu przez OTA ale może go zdobyć poprzez program insider. Ta aktualizacja 164 ktora dostałem na moja 930 to dokladnie to samo/ ten sam produkt ktory masz w tym programie insider tylko inna forma dostarczenia do telefonu. Twój 3 letni telefon może posiadać W10 :)
  • Odpowiedz
@FikusnyMichalek: trochę przesadzasz - sam miałem Lumie 820 - miałem ją prawie 3 lata, a na rynku to jest już ze 4, miałem na niej 10tkę, ale chodziła... no tak sobie. Ja już się przesiadłem na nowszego (dalej Windows) i jestem zadowolony, tym bardziej że kupiłem 950, to przy tym przedziale cenowym to mogłem i iPhone'a
  • Odpowiedz
@FikusnyMichalek: 164 czyli ten sam produkt który ja otrzymałem drogą OTA. Czyli nikt cię nie zostawił tylko masz mozliwość otrzymania tego samego systemu co ja tylko inną drogą :) bez kolejnej aktualizacji ale założenie spełnione czyli każdy telefon ma możliwość aktualizacji do W10 :)
  • Odpowiedz
@FikusnyMichalek: Według ciebie :) 164 wyszło oficjalnie z wersji Beta i zostało udostępnione przez OTA. Teraz kolej na aktualizację które ma kazdy system. Android 5.0 czy 6.0 też jest jeszcze w becie idą twoim tokiem myślenia.

Jestem przekonany, że gdybyś otrzymał ten system przez OTA nie nazywałbyś go Betą :D

Więc jak już przestaniesz tupać nóżkami przypomnę ci, że 164 stał się OFICJALNYM systemem W10 na telefony i każdy ma możliwość
  • Odpowiedz
@dancap: Chyba nadal nie rozumiesz, nie istotne czy by go wydali oficjalnie - skoro piszą, że nie będzie dalszych aktualizacji dla x2x (dla mnie to nadal beta bo działa nie najlepiej - testowane na L735 po HR i L830 - są błędy...). Ponadto chwalą się poprawionymi błędami na branchu redstone i szybszym działaniu... ale tego już nie będzie na telefonach x2x. Nawet na insiderze. Poczytaj sobie na reddicie co ludzie piszą
  • Odpowiedz
@dancap: Wybacz, ale teraz już tak naciągasz fakty pod założoną z góry tezę, że aż żal czytać. Każdy wie dokładnie jak wyszło i nie ma potrzeby komuś tego udowadniać. Po prostu reszta x2x nie dostanie, a że mogą sobie wgrać insajdera na którym jest wersja .164 czyli ta sama co wyszła oficjalnie, to nic kompletnie nie zmienia. Nie zmienisz rzeczywistości i tego, że oficjalnie te modele aktualizacji nie dostaną ani dalej
  • Odpowiedz
@fervi: moją uwagę przykuł

2 xiaomi mi4c


Masz może ten telefon? Znasz jakieś plusy / minusy? Opłaca się brać wersję z 3GB RAM? No i podstawowe pytanie czy ten PL rom, który trzeba wgrać działa stabilnie... ?
  • Odpowiedz
@FikusnyMichalek: Jedynym zarzutem jaki można postawić to to, że MS nie poinformował że część telefonów nie dostanie aktuaizacji przez OTA to jedyny zarzut.

164 wyszło z wersji BETA tak jak android 6.0 wyszedł z wersji beta i który tak jak 164 dostanie kolejne aktualizacje.

164 to pełnoprawna aktualizacja i jest dostępna oficjalnie prze OTA i przez program insider.

Ale od dzisiaj będę myślał jak TY i Andorid 6.0 , 5.0 iOS
  • Odpowiedz
@magnes125: Jedyny zarzut to forma poinformowania użytkowników że nie dostaną W10 przez OTA

Czyli jesteś kolejną osobą której zalezy na formie udostępnienia niż na samym systemie. Mozesz oszukiwać rzeczywistość ale 164 jest oficjalną aktualizacją i ten sam produkt który ja otrzymałem przez OTA osoby z x2x mogą dostać przez insider podkreślam TEN SAM PRODUKT czyli OFICJALNA AKTUALIZACJA
  • Odpowiedz