Wpis z mikrobloga

Mireczki moje kochane spod #ibuygou i #ibuygoukupony. Czuję się jak jakiś Macierewicz bo naobiecałem zniżki 32$ na #redmi3 a po ostrej rozmowie z chińskim #rozowypasek, a właściwie gdyby brać pod uwagę romans, to po kłótni jak to daleko nie mieszkam, czemu nie chce przyjechać i dlaczego jestem taka #cebula, dowiedziałem się, że niestety nie jest możliwe uzyskanie już większego kuponixa niż 28$ i tak niestety zostanie aż do 18.04. troche #gorzkiezale (,)
Smutam, szlocham i misiaków przepraszam za błędne info ale nic więcej nie wywalczę a kłócić się więcej nie będę, bo jeszcze mnie porzuci na dobre i koniec będzie skajpajowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kupon zmienia nazwę na Redmi 3 to DANIELREDMI3 i jest ważny miesiąc na ten telefon w tym sklepie

Natomiast zanim temperatura się podniosła dostałem jeszcze kilka kolejnych kuponixów:
Na Mi4c 2/16 DANIEL4C16G na 34$ + 17$ DHL = 218$ tutaj
Na Mi4c 3/32 DANIEL4C32G na 28$ + 17$ DHL = 231$ tutaj
I na kamerkę #xiaomiyi Sport Action Camera DANIELCAMERA na 11$ + NLPost = 78$ tutaj

Przypominajka o dotychczasowych ciągle aktywnych i atrakcyjnych kuponach proszę bardzo tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że nie napsociłem za bardzo i niebawem znów coś mi skubnie skośnooki nerwus, także bądźcie czujni!
#mi4c #xiaomi #kodyrabatowe
Wołam kogo pamiętam tutaj: @Bushi13 @kcp93 @MichalQ20 @FWierzbowski oraz plusujacych ostatnio info
  • 48
właściwie gdyby brać pod uwagę romans, to po kłótni jak to daleko nie mieszkam, czemu nie chce przyjechać


@rubik: Pojedź to dostaniesz potem lepsze zniżki :P Poświęć się dla Mirków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ubezpieczenie


@MichalQ20: Raczej zbędne, paczki przechodzą przez cło jak przecinak. A nawet jak złapią to dołączona faktura jest na $20 (więc podatek niewielki) bo przecież zamówiłeś odtwarzacz multimedialny :P
@Raffael: składanie fałszywej deklaracji celnej może źle się skończyć. Jak do mnie zadzwonią to nie będę im kłamać. Za 30 zł mam pewność braku vatu jak ktoś zechce mi ściągnąć VAT z $170
@rubik: @MichalQ20: @Raffael: moje pierwsze zakupy na ibuygou, mam 2 pytania:
- Nie da się przypadkiem wykorzystać powyższego kuponu razem z 10$ za bycie świeżutkim użytkownikiem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Jak zmienić adres dostawy? Karta, rachunek, paypal, wszystko jest na zameldowania, daleko od Poznania, gdzie chciałbym telefon zamówić. Poczytałem nieco i w sumie to się zagubiłem. Chyba, że faktycznie inny, potwierdzony adres dostawy na
@rubik:

Numero Uno to Mi4s kupon DANIELMI4S o wartości 26$ a co najlepsze do każdego zamówienia na ten kupon dostaniemy dwa gifty: mi4s transparent protective case + mi4s screen protector za freeko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


czyli oferta na mi4s zostaje bez zmian?