Wpis z mikrobloga

No siema,

mój #rozowypasek otworzył boxa z tej nowej operacji, em chyba wildfire się nazywa, no i dropneła jakaś tam kosa (mi #!$%@? nigdy w życiu nie dropneła ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) mniejsza z tym, robię rozdajo + mirko reklamę (uczciwy układ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Do oddania kluczyk do operacji wildfire (tradable niestety 28 marca, więc kluczyk dam dopiero tego dnia).
Zielonki ze stażem dłuższym niż 2 tygodnie bioro udział. Plusować można do piątku do godziny 21:40.
Losowanie za pomocą mirkorandom.

Link do alledrogo: ★ Bowie Knife | Blue Steel Minimal Wear

#rozdajo #csgo #cebulaktoja
  • 46
@Perlo: Weź pod uwagę fakt, że nie każdy myśli w ten sposób, bo nie każdy chce się w to bawić, albo się nie zna. Nie kłamałem, bo cena na chwile dropnięcia kosy wynosiła ~179€, a za tydzień będzie wynosiła pewnie 120€. Może nawet na tamten dzień wynosić 200€, rynek jest taki, a nie inny.
@dziekuje: To ze sa wystawione po tyle to nie znaczy ze sie po tyle sprzedaja, sprzedaja sie srednio po 160 dolarow, 180e wziales sobie z dupy totalnie bo nawet patrzac ostatnie z 7 dni to nie sprzedal sie drozej niz 160e. szukasz debila, spoko. ale nie reklamuj tego na mirko

Przekazanie skina do "rąk" kupującego odbędzie się przez platformę STEAM niezwłocznie po zakończeniu aukcji oraz zaksięgowaniu wpłaconej kwoty na konto.


tu
@dziekuje: Mozesz sie wykrecac, ale zawyzyles cene i szukasz debila ktory sie na to nabierze i tyle. A jak chciales podawac ceny na rynku to czemu nie napisales miedzy 180 a 270? bo przeciez po tyle tez sa wystawione...(edit: juz nie) A jak chciales dawac cene po ktorej sie sprzedaja to kilka godzin przed sprzedaza za 180e poszedl jeden za 115e to czemu nie napisales ze cena jest miedzy 115 1