Wpis z mikrobloga


Jako że święta nadchodzą to postanowilem zrobić sobie prezent na zająca. Pojechałem do Lego Store kupic sobie Ewok Village i skonczylem z tym...
Ponad 15tys klockow, 175cm wysokości łacznie... 15" laptop na górze dla skali...chyba w tym roku nie skoncze tego...


P.S widzialem na zywo wiekszosc najwiekszych setow w Berlinskim sklepie Lego, jednak najbardziej urzekl mnie Wall-E zestaw nie drogi ale absolutnie urzekajacy detalami.

p.s chcialem kupic jeszcze zestaw Ghostbusters HQ zestaw 75827 ale juz wypstrykalem sie z budzetu na ten zakup.

#legodeals #pokazzakupy #chwalesie #duzedziecko #lego
Pobierz A.....h - ! Wróciłem po miesiecznym urlopie jaki zasponsorowala mi #moderacja
Jako ż...
źródło: comment_FDSJpUCjdlodqilAuRMS1kIsbTblChqp.jpg
  • 17
@AmonGoeth: ceny w oficjalnym sklepie są... takie sobie. Chociaż ja niedługo jadę na AFOL shopping days, ze specjalną naklejką od LUG-u -15%, mogą też się trafić powystawówki / odrzuty. Już lepiej bricklink na tak duże zakup. Właśnie, do lugu się zapisz, spore zniżki / dobre ceny można podłapać. Np taki brickbank w cenie poniżej 500zł :)
postanowilem zrobić sobie prezent na zająca.

@AmonGoeth: Rozumiem, że robienie sobie prezentów jest przyjemne, ale po co dodawać do tego jakiś śmieszny powód czy ideologię? Na zająca? Co to w ogóle znaczy? Co takiego zrobił ten zając, żeby „na niego” kupować sobie klocki?