Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (47)

Mamy do was wielką prośbę Mireczki, chcemy, aby nasz sklep był jak najlepszy dla naszych klientów, dlatego potrzebujemy waszej opinii. Odpowiedzcie proszę na 1 pytanie w ankiecie. Żeby nie pozostawać dłużnymi, wylosujemy 3 osoby w tym #rozdajo, które otrzymają od nas Inteligentną opaskę Xiaomi Mi Band 2.

W ankiecie wybieramy najpopularniejszą kategorię produktów z naszego sklepu. Pozwoli nam to organizować więcej promocji, kuponów rabatowych oraz #rozdajo z produktami, które uwielbiacie :)

Ta ankieta będzie miała spory wpływ na to jakich promocji możecie oczekiwać oraz jakie nowe produkty pojawią się w sklepie najszybciej.

Żeby wybór był prostszy podamy przykłady 10 kategorii oraz produktów, które do niej należą:

1.Cell-phones & Accessories
    Wszelkie telefony oraz ich akcesoria jak kable, uchwyty, ładowarki
    2.Tablet PC & Accessories
    Wszelkie tablety oraz ich akcesoria jak kalwiatury, uchwyty, rysiki
    3.Computers-networking
    Akcesoria komputerowe jak klawiatury, myszki, karty pamięci, głośniki bluetooth itp.
    4.Electrical-tools
    Narzędzia, Elektro-narzędzia ale i drukarki 3D, arduino itp.
    5.Home-garden
    Dom i ogród, czyli popularne roboty odkurzacze, ale i kubki, przybory kuchenne czy np. poduszki
    6.Toys & Hobbies
    Wszelkiej maści zabawki, puzzle, gry planszowe, drony, samochody zdalnie sterowane itp.
    7.Watches & Jewelry
    Zegarki oraz ich akcesoria oraz biżuteria
    8.Consumer Electronics
    Kamery sportowe, smartwatche, słuchawki, gry, VR, odtwarzacze mp3 i mp4
    9.Outdoors & Sports
    Akcesoria sportowe, dodatki i akcesoria do rowerów, noże, plecaki, okulary
    10.LED Lights & Flashlights
    Taśmy led, lampki led, latarki, żarówki, ładowarki, akumulatory itp.

Zasady
    1. Plusuj ten wpis.
    2. Zostaw komentarz ze swoim wyborem.
    3. Zagłosuj w ankiecie poniżej.

#gearbest #xiaomi #miband #miband2
    pokaż całość

odpowiedzi (1205)

Odezwał się do mnie na faceboku kumpel z podstawówki. Nie widzieliśmy się 20 lat. Zaproponował spotkanie przy piwku. W sumie to się ucieszyłem, bo kumplem był naprawdę dobrym.
    W umówionym terminie spotkaliśmy się no i gadka standardowa. Co tam? Jak tam? Rodzina? Dzieci? Plany? itd..
    Rozmowa w końcu siłą rzeczy zeszła na zarobki. Pyta się mnie, czy jestem zadowolony z moich dochodów i czy moja jest zadowolona ze swoich. Coś tam, ze fajnie jest mieć więcej.
    Myślę sobie - coś jest kurwa nie tak. A on mi nagle wyjeżdża z diamentowymi orchideami i wizją nieopisanego bogactwa jakie mogę pozyskać stając się członkiem rodziny jaką jest grupa fm...
    Słucham pierdolenia jeszcze przez chwilę, skończyło mi się piwo, więc w trakcie wywodu uśmiechnąłem się, wstałem z pustym kuflem i poszedłem w stronę barku. Kupiłem nowe piwko i usiadłem z nim przy barku jak gdyby nigdy nic. Znajomy chyba się domyślił, że to koniec spotkania i zawinął się bez żadnego słowa.

Kurwa 20 lat nie widzisz człowieka, cieszysz się, ze możecie się zobaczyć, powspominać a on wyjeżdża z takim gównem...
    Strach się z ludźmi spotykać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#truestory #zalesie #gorzkiezale #fmgroup #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (62)