Wpis z mikrobloga

@Emilgra: Tez sie nad tym zastanawialem.Tylko powiedz mi czy 14 dni starczy na 4500km i czy to nie bedzie wygladalo tak,ze przez caly urlop bedziesz siedzial w aucie.Srednio wychodzi 320 km dziennie.Nie za duzo?
@ChmuraCch:
To nie jest urlop wypoczynkowy. "Nie spać, zwiedzać, zapier....."
Najwięcej do przejechania będzie w drodze powrotnej. 1200 km w dwa dni. Z Pheonix do San Francisco, w Usa jak wpadniesz na autostradę to km lecą bardzo szybko.

Na 2 kierowców damy radę.
@Emilgra: Rozumiem, w takim razie jak zostanie wam więcej czasu to wiesz co robić, z drugiej strony zawsze możecie zacząć jedynką a w San Luis odbić już na 5 ale to jak wam wygodniej. Udanego wyjazdu i obserwuje, ja uderzam na wschód za 1,5 msc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Emilgra: Ja tez zdecydowanie preferuje tego typu urlop.Odpoczynek na urlopie jest dla slabych( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moze daj jakis tag do obserwacji to zobacze jak w praktyce wyjdzie 4500km/14 dni.Powodzenia!
@Emilgra: na jedynke nad ocenem wjedz przynajmniej na kawałek - inaczej sporo stracicie
w Los Angeles spróbuj ogarnąc w necie bilety na nagranie jakiegos talk show albo serialu - fajna sprawa zobaczyc na zywo (bilety sa zwykle za darmo), a poza tym reszta los angeles to syf.
na zachodniej stronie grand canion - koniecznie zobaczcie Kanion Antylopy (polecam firmę po lewej stronie jak sie tam wjezdza od glownej drogi (maja dłuzszy
@ChmuraCch: 2 lata temu robiłem podobną trasę - 4500 km z San Francisco -> Vegas -> Wielki Kanion -> Page -> Moab -> Bryce Canyon -> Zion -> Las Vegas -> Las Sekwoi -> San Francisco. Miałem na to niestety tylko 8 dni i byłem jedynym kierowcą :( Da się to objechać i pozwiedzać, natomiast czasu miałem bardzo mało. Najbardziej żałuję, że spędziłem tylko 3h w Zion, który zrobił na mnie