Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że mój dziadek to wporzo gość, ma trzy diamenty w odznace szybowcowej, nie raz oblatywał przekozackie trasy, wiele lat był instruktorem, wyszkolił masę świetnych pilotów.
Tak trochę mi przykro, bo ma już swoje lata i ześwirował odrobinę na punkcie Totolotka, jednak starość to nie radość.
I ogólnie to muszę z nim porozmawiać coś więcej na jakieś ważne tematy, zanim będzie za późno.

Takie tam #refleksje i trochę #wspominki

#dziadek #rodzina #milosc (ale tagi :D) #lotnictwo #szybownictwo #samoloty #szybowce
Veuch - Tak sobie myślę, że mój dziadek to wporzo gość, ma trzy diamenty w odznace sz...

źródło: comment_wCmznhslXfoLL0BjiOvhJZt3MK0jTBhs.jpg

Pobierz
  • 15
@StarsThief: ma całe zeszyty (setki stron) zapisane słupkami, liczbami, ptaszkami, tabelkami, próbuje znaleźć 'system'. Niestety krąży w kółko i nie da sobie przetłumaczyć, że liczby nie 'chodzą' częściej, nie da sobie przetłumaczyć, że zasadniczo to systemu nie ma. No ale to już trwa jakiś czas i naprawdę nie mamy siły psuć mu jego jedynego teraz hobby, niech sobie liczy, pisze, kalkuluje, zaznacza, niech coś tam sobie robi. Naprawdę inteligentna z niego
@pepone: a gdzie on nie latał :) ale wiem, że pewnie pytasz o aeroklub. Szczerze, wstyd przyznać - nie pamiętam. Był bardzo związany z Lesznem, ale zasadniczo działał lokalnie na Podkarpaciu, w Małopolsce.. no wstyd mi, ale serio nie mam pojęcia jak przebiegała dokładnie jego 'kariera', w końcu latał prawie 60 lat (oczywiście ostatnie lata już totalnie rekreacyjnie) :D