Wpis z mikrobloga

@wuut: Z jakiego androida się przesiadłeś? Ja przez dwa lata korzystałem z andka i mimo wszystko widzę dużo zalet nad iOS, przede wszystkim powiadomienia i udostępnianie. Ale dopóki google nie zmusi do robienia ładniejszych ikon, zostaję przy iOS bo #piekloperfekcjonistow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Bawiłeś się np. Nova Launcherem i pakietami ikon? Belle UI wygląda naprawdę dobrze + ma kilka opcji typu normalizacja rozmiaru ikon do standardów material designu.

Czekam na SE, ciekawe czy faktycznie będzie mi brakować dostosowywania go pod każdym kątem bo, że powiadomienia to jakiś niesmaczny żart na iOS to już widziałem ;-)
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: przesiadłem się z HTC One M7 5.0.2, ostatni oficjalny jaki wyszedł. Niby taki flagowiec był podczas premiery a właściwie od początku się męczyłem z nim, a to jakieś ścinki, a to przegrzewanie, a to randomowe wyłączanie, problemy z budzikiem i im nowsze oprogramowanie tym więcej problemów...
  • Odpowiedz
@Pixo: Spędziłem w sumie pewnie z kilkanaście godzin na tych wszyskich ikonach. W każdej paczce, nieważne jak ładnej i dopracowanej, czegoś brakuje. W iOS domyślnie wszystkie ikony są estetyczne.
  • Odpowiedz
@wuut: Dziwne bo też siedzę już dość długo na M7 i na początku działał super. Teraz w sumie też tragedii nie ma, trochę stracił na szybkości. Przegrzewanie miałem tylko grając dłużej niż 20 minut, ale nic nie do wytrzymania, po prostu stawał się dużo cieplejszy. Zero randomowego wyłączania i problemów z budzikiem (przynajmniej tym stockowym) nie zauważyłem.
  • Odpowiedz
@wuut: Ja przesiadłem się z M8 :D Największą wadą był dla mnie słaby aparat, potem zaczęło też trochę brakować czytnika linii papilarnych. Też zdarzały się jakieś randomowe ścinki, nie pokazująca się klawiatura itd. Ale ogólnie to bardzo fajny telefon, no i te głośniki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wuut: gdyby oprogramowanie pisane pod jeden konkretny sprzęt nie działało to by dopiero był dramat. Te wojny nigdy nie będą miały sensu Windows vs Linux, iOs vs Android. To są różne systemy dla różnych grup ludzi, każdy ze swoimi wadami i pozytywnymi stronami. Wydaje mi się, że nie trzeba wiele wyobraźni aby zrozumieć dlaczego Windows i Android nigdy nie będą działać tak samo jak skrojone na miarę urządzenia, na których są
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Tak, głośniki to jedna z tych rzeczy których mi brakuje. :D Co do aparatu to miałem jakieś fioletowe smugi i okazało się że jest to fabryczne w wielu telefonach i dopiero na gwarancji mi to naprawili :D
  • Odpowiedz
@jasonfly: jakich rzeczy nie możesz zrobić na iOS a możesz zrobić na Androidzie? ja już tak bardzo przekonałem się do sprzętu Apple, że do Windowsa czy Androida nawet nie zamierzam wracać, szkoda nerwów
  • Odpowiedz
@wuut: to colego miales niezly niefart z tym M7. Ja uzywalem połtorej roku, w tym 6 miechow poza gwarancja i jedyne co sie w nim #!$%@? to glosnik od rozmow(gorny). Moze jedna zacinika na dwa miesiace, jak podczas synchronizacji newsow chcialem duzo zeczy odpalac to zamulał :D 2 razy zdazylem na gwarancji a potem krzykneli mi 250zl za wymiane a telefon warty 400 xD
Sie #!$%@? i kupilem srajfona tez i
  • Odpowiedz
@wuut: zreszta jeszcze dodajac, to udalo mi sie zawiesic srajfona juz w drugim dniu uzywania... Lista aplikacji do sciagniecia w appstorze + instalacja pakietow offline w translatorze offline + sciaganie map do sygica + jakies 10 aplikacji w tle(fejsbuki,snapy,galerie itp) i sie #!$%@? zrestartowal jak chcialem uruchomic siri xD chociaz najpierw zlapal zwieche na jakies 3 sekundy
  • Odpowiedz
@wuut: mi ios nie podszedł - na codzień zmuszony jestem używać iPada air, brak możliwości zmiany wyglądu jest słaby y, a korzystanie z iTunes to jest #!$%@? dramat.
  • Odpowiedz
wszystko po prostu działa, bez zacięć, wciskam, odpala się, polecam ()


@wuut: wystarczy się przesiąść na wp, jest dokładnie taki sam szok. A zaoszczędzone cebuliony można zainwestować na tysiące sposobów :)
  • Odpowiedz