Wpis z mikrobloga

Miraski... nadeszla chwila ktorej nie chcialbym nigdy w swoim zyciu... moj starszy brat (42 lata) zachorowal na raka nerki okolo rok temu (nerka zostala usunieta w calosci w szpitalu msw w wawie) po okolo 6 miesiacach badanie tomografem wykazalo przerzut na nadnercze drugiej nerki - tez zostalo to zoperowane i usuniete i zostalo zlecone badanie PET przez doktora Cezarego Szczylika z instytutu wojskowego w warszawie ktorego wynik odebralismy dzisiaj... nie pisal bym tego gdyby wynik byl pozytywny (niechce mi sie nawet pisac o tym wyniku). Po co to pisze? Blagam was o pomoc bo jest nas tylu na wykopie ze moze ktos borykal sie z podobnym problemem? Opieka lekarska mysle ze jest juz zapewniona na wysokim poziomie ale nam chodzi o jakis LEK CUD... czytalem nie raz o olejku z konopii ale skad go wziac? Niby jest na Allegro ale wolalbym zeby ktos z Was kto wie o jakims pewnym zrodle... a moze cos innego co pomoglo? Poprostu rozpaczliwie cala rodzina szukamy pomocy - w zadnym wypadku finansowej. Blagam odezwijcie sie na PW. Jesli nie wy to moze znajomi? Prosze o plusy zeby wiecej osob zobaczylo. Wpisy typu "nie ma szans przykro mi" zachowajcie dla siebie poprostu jest nam juz teraz wystarczajaco ciezko.
#pomocy #rak jak ktos ma pomysl jak to jeszcze o tagowac to bardzo prosze
  • 32
@krasnalik: no cóż, tonący brzytwy się chwyta, więc może warto spróbować nawet te dziwne metody, szczególnie, że nie wykluczają one leczenia farmakologicznego i są tanie. Np. "Ukryte terapie, czego ci lekarz nie powie" Jerzego Zięby.
@konsumpcjusz: pan Zięba nie ma żadnej wiedzy na temat medycyny. Dosłownie żadnej. W większości jego wystąpień jest błąd na błędzie. Tu chodzi o ludzkie życie, nie ma mowy o jakichś szarlatańskich próbach pomocy. Jestem zszokowana jak wielu ludzi wierzy p. Ziębie. Człowiekowi, który sprzedaje witaminę C 4 razy drożej niż w zwykłej aptece, reklamując ją jako tę najlepszą, bo lewoskrętną. Jerzy Zięba nie ma nawet elementarnej wiedzy z zakresu chemii, skoro
@krasnalik: nazwiska nie pamietam, na natolinie na belgradzkiej jest przychodnia gdzie przyjmował lekarz który prowadził eksperymentalna terapie marihuana w ramach projektu badawczego. Nie wypowiem sie nt skuteczności bo mój Tata umarł na dwa dni przed pierwsza wizyta. Ale ogólnie: to (wg opinii osoby z hospicjum, mogę sie mylić) owszem opoźnia to rozwój choroby, ale jej nie wyleczy, wiec musisz być niestety realista. Naprawdę bardzo mi przykro.
@krasnalik: leczenie jest raczej pod konkretny rodzaj raka. Nie oszukujmy się ale nie ma cudownych środków na wszystko. Jeśli chcesz pomóc powinieneś przeczytać wszystko co możliwe na forach polskich i zagranicznych konkretnie pod podobne przypadki i czytać co pomagało ludziom a co nie.
@krasnalik: co do dobrego oleju cbd z konopi to testowałem kilka, najlepszy był z Hiszpanii, czas oczekiwania to średnio 3miesiace. Źródła nie podam bo to ktoś z rodziny załatwiał, akurat nie na raka był stosowany tylko przy Parkinsonie i pomógł na jakiś czas. Najsłabszy z ogolnie dostępnych był z Amazon z USA, porównywalny z polskimi
@krasnalik: szukaj w angielskiej prasie naukowej a jak nic nie bedzie to zostaje naturalna medycyna, w polskim google nic nie znajdziesz

Jest napewno sporo lekarzy ktorzy swoje badania prowadza z sukcesami ale nie są jeszcze te metody rozpropagowane

Zacznij od przegladniecia 10 pierwszych stron (nie linków, stron) jeżeli nie znasz angielskiego, wynajmij absolwenta/kę na najwyzszym poziomie, medyczne terminy ogarnie na bieżąco. Weź kilka dni wolnego w pracy i do roboty, szukaj
@krasnalik: Właściwie to podpiszę się pod tym co napisał "Islanderx" (może trochę poza tą naturalną medycyną). Najlepsze co można zrobić to szukać aktualnie prowadzonych badań nad potencjalnie działającymi związkami chemicznymi. Literatura polska i zwłaszcza angielska.

Mogę zapytać jaki podtyp raka występuje u Twojego brata? ccRCC, chromofobowy czy jeszcze inne cholerstwo?

Prawdę powiedziawszy jestem dość mocno zaznajomiony z tematem właśnie raka nerki (zwłaszcza ccRCC). Dużo publikacji już widziałem. Co prawda nie dostrzegłem