Wpis z mikrobloga

To jest k... przegięcie nie dość, że @moderacja cenzuruje tytuł znaleziska to jeszcze robi byka w tytule!

Tytuł znaleziska brzmiał:

Ból dupy taksiarzy. Znów atakują Uber'a. Tym razem w Łodzi!


a moderacja zmieniła na:

Taksówkarza znów atakują UBER'a. Tym razem w Łodzi!?


Ja rozumiem, że polska język rzecz trudna, ale żeby przy cenzurowaniu walić takie byki to jest skandal!!!

#wykop #moderacja #moderacjacontent #gramarnazi #afera #cenzurujo #cenzura #4konserwy #neuropa
Pobierz
źródło: comment_bSIE2bkJOeQJVlGjItWuLQsS2oM4sabO.jpg
  • 20
Jeśli takie byki walą to kto tam u licha pracuje? Czyżby ci wykształceni pouciekali a zostali sami wyrobnicy za marne grosze? A może jest jeszcze gorzej bo niektóre znaleziska są tak promowane aby nie dało się zakopać, tylko wykopanie jest możliwe. Bo pewnie z takimi treściami to za nic by nie przeszło. Więc @Moderacja jak to jest sprzedajecie się za garść srebrników mając w poważaniu uczciwy zarobek bez kantów? coś mi się
@WuDwaKa: A widzisz, a ja dostałem informację, że:

Wyjmij kij z dupy


to nic obraźliwego i że jest to zgodne ze standardami wykopowymi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Więc teraz też jestem ciekawy czy wyjmą sobie ten kij z dupy czy tak im zostanie na stałe?
@saint: Na głównej nie tolerujemy niestosownego słownictwa oraz treści obrażających w tytułach oraz opisach znalezisk. Takie znaleziska edytujemy i nie jest to nowa praktyka, ale robimy to już od dłuższego czasu. Wolałbyś żebyśmy usunęli? Co do byka to błąd przy edycji. Ot co.
@Moderacja:

Na głównej nie tolerujemy niestosownego słownictwa oraz treści obrażających w tytułach oraz opisach znalezisk.


Czyli jednak nie wyjmiecie tego kija z dupy? (to jest zgodne ze standardami wykopowymi taką odpowiedź od Was dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Co do cenzury zwanej przez Was "edycją" polemizował bym czy tak aby na pewno jest. Ja bym wolał żebyście nie ingerowali we wpisy moje tak jak nie ingerujecie we
@saint: My nie mamy akurat z tym problemu. Więc co do tego kija to wiesz..

Ciekawe, że przytaczasz tolerowanie przez nas osób, które są właśnie zbanowane.

Z tego co wiem to regulamin dotyczy użytkowników, a nie administracji. My podpisujemy coś innego. Edycja tytułu znaleziska nie poszła na Twoje konto, bo nie naruszyłeś tutaj regulaminu a ostatnie ostrzeżenie otrzymałeś za coś innego.
@Moderacja: Wiem. Uznam to za to, że jednak nie wyjmiecie. Rozumiem, że bardzo ciężko w takim przypadku napisać wiadomość / maila, że taka, a taka sytuacja jest, że zrobimy tak czy owak. Czy to wykracza poza standardy wykopowe?

Tolerowaliście tę osobę tak długo, że trudno jej nie wspomnieć, ale nadal tolerujecie wiele innych osób i też jest oki fajnie?

Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Czyli Was Wasz regulamin nie
@Moderacja: Nie przejdzie mi pod palcami napisani jego loginu #14486 na wykopowej liście przebojów. Nie wiem ile usuwacie, ale wiem, że 2TO6 moderuje lepiej (nie znacznie, ale zawsze) niż hurtowa od "nieprawidłowych" zgłoszeń 1XN5. I to jest komplement jeśli idzie o ścisłość.
@Moderacja: Dziękuję. Proszę też następnym razem o wiadomość / maila przed edycją tytułu, krótka korespondencja ułatwi komunikację i nikt nie będzie miał pretensji.
@Moderacja: Przy okazji chciałbym wskazać, że to znalezisko powinno być na głównej z płomieniem gdyż weszło na nią w mniej jak godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dziwnym trafem ostatnio moje mocne znaleziska nie dostają płomienia. Przypadek?
@Moderacja: Gdybym szukał to bym pił tylko sok z gruszek ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS. Polecam TO. Robienie gównoburzy politycznej w temacie nie tagowanym "polityka" to chyba drobna przesada? ( ͡° ͜ʖ ͡°)