Wpis z mikrobloga

Wołam osoby najczęściej udzielające się w tagu #syria (kolejność przypadkowa, mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem)
@2PacShakur @MamutStyle @NaLiniiFrontu-SyriaIraq @Sekk @scarface1911 @60groszyzawpis @Sniper12 @Frank_Costello

Co powiecie na moderowany tag?
W zamian baner, jak i opis tagu. Dodatkowo 2 osoby mogłyby wtedy moderować wpisy i od razu usuwać cały spam? Ilość osób obserwujących tag stale rośnie, a na pewno dużo jeszcze się tu będzie działo.

Info o nowych tagach

Przykłady nowych tagów:
Wrocław
SpaceX
Pobierz
źródło: comment_bEWvYjq8gUKan8fi4l0RqvIPVTXz4d5m.jpg

Tworzymy moderowany tag (jeśli moderacja się zgodzi)?

  • tak 60.2% (153)
  • nie 22.4% (57)
  • sprawdzam 17.3% (44)

Oddanych głosów: 254

  • 53
@2PacShakur: @scarface1911: zdążyłem edytować jeszcze wpis, jak coś tu info o nowych, moderowanych tagach

Najważniejsze wytyczne:

Możliwość moderacji będzie dotyczyła jedynie aktywnych tagów, w których liczba obserwujących przekracza 100 osób.

W ramach moderacji tagu, moderatorzy będą posiadali możliwość ustawiania (również zmiany) grafiki i opisu tagu, będą również decydowali o tym jakie treści pojawią się w tagu. W przypadku treści błędnie opisanych danym tagiem, moderator będzie miał możliwość ukrycia wpisu w
@glosnik: dlatego moderator nie jest sam i sam nie podejmuje decyzji. Może i część osób spod tagu jest za Assadem i Rosją, a przeciwna Turcji, co jednak nie znaczy, że nie chcą usuwać informacje z drugiej strony. W końcu trafiają tutaj filmiki z Isis i FSA, a ocena ich działalności to już inna sprawa. Bardziej chodzi o usuwanie spamu, a część osób miałaby od razu wiadomość w pasku o #syriafaq
@Frank_Costello: w jaki sposób on mi nadępnął? Raczej ja jemu, bo jeszcze mi nie odpowiedział ma fundamentalne pytanie - jak brać na poważnie informacje podawane przez niego, jeśli nie potrafi rozpoznać lub świadomie wykopuje fałszywki propagandy rosyjskiej