Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/3142937/zydowskie-rzady-w-polsce-sa-faktem-czas-je-zlikwidowac/36297091/#votersBury @Moderacja mam pytanie o ile musi być więcej zakopów od wykopów aby znalezisko zostało zakopane lub wykopane? Czy czasem ktoś tam u was nie wziął w łapę losów tego znaleziska niezgodnie z ideą wykopu? Tylko mi tu bez pieprzenia proszę i wołam też @m__b od kiedy to takie zapędy w moderacji są tolerowane? Tak oto mirki na wypok zawitała cenzura za niewłaściwe poglądy widać moderator ma rodowód powiązany z pewnym urzędem z ulicy Mysiej. I co dalej? Czy o to chodzi aby moderacja ręcznie sterowała zamiast użytkowników? Jeśli tak jest to to chasło jest nic nie znaczącym pustosłowiem ,,Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie''
  • 7
@farmerjanek: Za algorytm odpowiada wiele czynników między innymi: Kto wykopuje/zakopuje? Bordo ma większą siłę głosu od pomarańczowych i zielonych kont. Różne powody zakopu mają różną moc. Nie ma tutaj żadnych manipulacji. Algorytm nie był ruszany od lat. Mam nadzieję, że sprawa wyjaśniona.