Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane. Znacie jakieś godne polecenia miejsca nad polskim morzem, w które mogą wybrać się rodzice z dwójką półtorarocznych dzieci? Idealnie byłoby, gdyby nie był to typowy nadmorski "kurort" z tłumami ludzi (głównie sebixów). Fajnie jakby dało się wynająć coś w stylu apartamentu, w którym jest kuchnia, bądź aneks kuchenny. Planujemy jechać w pierwszej połowie lipca na 10-14 dni.
#kiciochpyta #wakacje #dzieci
  • 17
@MarekSax: Golden Tulip w Gdańsku. Dla dzieciaków zajebiste miejsce. Apartamenty dwu pokojowe, w salonie aneks kuchenny ale taki w szafce więc zawsze od dzieciarni można odgrodzić. Do morza 200 metrów :)
@MarekSax: zaraz się zacznie gównoburza "hurr durr czemu Polskie morze, to syf, czemu nie piękna Hurghada ani inna Turcja. Przeca tam za tysiąc złotych masz all inkluzif i pijesz ile chcesz!".
Ja 2 lata temu byłem tu willazz.pl i polecam. My mieliśmy pokój, aneks był na zewnątrz ale w domkach chyba jest w standardzie. Nie jest jakoś super blisko morza, ale na tyle blisko, że dzieciaki powinny się nie znudzić drogą.
@ladzik: Jeżeli nie zapomnę, to napiszę :) Na stronie wygląda to na prawdę bardzo przyzwoicie, więc mam nadzieje, że będzie spoko. Nawet dobrą cenę udało się wynegocjować.
@ladzik: Byłem w te wakacje przez dwa tygodnie. Co prawda pogoda nie dopisała, ale miejsce na prawdę godne polecenia dla rodzin z dziećmi. Fajny patent z grillem w każdym domku. Jeszcze raz dzięki za polecenie!