Wpis z mikrobloga

@maciekawski: Mnie szeryfowie lewego pasa #!$%@?ą nawet bardziej niż innych, ale nie piszę z tego tytułu maili do ich zwierzchników. Zwrócenie uwagi w jakiś sposób podczas jazdy - jak najbardziej, robienie gościowi rabanu w pracy bo jest #!$%@? kierowcą - kategorycznie nie.
Mnie szeryfowie lewego pasa #!$%@?ą nawet bardziej niż innych, ale nie piszę z tego tytułu maili do ich zwierzchników. Zwrócenie uwagi w jakiś sposób podczas jazdy - jak najbardziej, robienie gościowi rabanu w pracy bo jest #!$%@? kierowcą - kategorycznie nie.


@IlluminateEliminate: Guzik mu zrobią, nie będzie rabanu, nic sie nie stanie, najwyżej się posmiejemy i tyle.
@reddin: Nie guzik, bo takie nagrania pośrednio wpływają negatywnie na PR firmy - wystarczy, że przełożony ma o tym jakiekolwiek pojęcie i od razu jest to dobry pretekst, by przelać swoje #!$%@? na pracownika będącego gwiazdą filmu. Miałem w życiu trochę do czynienia z korporacjami, kreacją wizerunku w social media i wiem jak to wygląda od wewnątrz.

Ale rycerze z kamerko oczywiście nie wiedzo, bo przecie takie emocje, pa złapałem zawalidrogę