Wpis z mikrobloga

@Tfor: srsly?

@Andczej: i co w związku z tym? Rozumiem, że jest jakiś elitarny klub wykopów, po którym zostaje się premierem albo w top najbogatszych polaków? Jaki staż mają Kulczyk i Kaczyński?

Zwykły post, wykop czytam z nudów od czasu do czasu, nie prosiłem nikogo o kasę ani o nic, więc nie wiem po co gimbaza się udziela.

@Chicane, ale można zawsze taniej załatwić. Sam nie mam czasu się
A gdzie napisałem, że daję jakąś promocję? W tagu praca? A może aliexpress? Nie zauważyłem, aby były one używane do tagowania promo. Dałem jedynie przypadkowo cebuladeals co nie jest jednoznaczne z promo, cóż, mój mały błąd, nie ma co srać od razu w gary
@ppawel: jest kapitał, jest firma, jest sposób importu, brak pomysłu i czasu aby tym się zająć. Wydaje mi się, że już aktywowałem pw.

Szukam kogoś kto powie dawaj ściągamy xiaomi 5 palet, ja zajmuję się sprzedażą na allegro tego, to zajmie tyle i tyle czasu, zysk taki i taki i gotowe. Oczywiście konto allegro na moją firmę, inwestycja moja i dla bezpieczeństwa ja wysyłam. Zero wałka, ot taki offtop wrzuciłem tutaj.
Ktoś ma pomysł na biznes to zapraszam.


@phua: Kiedyś miałem takiego kumpla co mówił, że zakłada sklep internetowy. Kiedy się go zapytałem co będzie sprzedawał powiedział: "nie wiem, ale jak masz jakiś pomysł to mi powiedz" xD I ty też jesteś taki #januszbiznesu tylko do tego szukasz "partnera" do tych twoich wojaży na stronie ze śmiesznymi obrazkami, gdzie użytkownicy z przedziału 15-20 lat stanowią największą grupę. Na prawdę nie wiem co
@thekrepa: obawiam się, że nie zrozumiałeś treści postu 'xD'. A twój pojazd jest całkiem słaby, biorąc pod uwagę, że jesteś typowym polaczkiem w golfie iv lub innym gównem z silnikiem 1.5 oraz z kredytem na mieszkanie (lub nawet i bez tego), któremu nawet do #januszbiznesu daleko 'xd'