Wpis z mikrobloga

#!$%@? Polska, już mnie kark boli od oglądania się za ładnymi dziewczynami z samochodu, swoją drogą to teraz #rozowepaski maja bardzo dobrze, internety, czyli blogi modowe, jakieś nowinki, to co jest na topie, wszystko w zasięgu ręki, jakieś kursy wizażu, itp., nie trzeba chodzić na siłownie, żeby pooglądać filmiki z instrukcją jakie ćwiczenia wykonywać, aby wyglądać bardziej sexy, ubrania w sieciówkach względnie tanie, prawie każda może się za całkiem mało #!$%@?ć jak Kim na wizytacje placówki militarnej, później człowiek patrzy i dochodzi do wniosku, że za jego czasów #licbaza tylu przykuwających wzrok dziewczyn nie było, dzięki tym wszystkim czynnikom dużo z nich może bez wkładania jakiejś tytanicznej pracy wyglądaj jak #!$%@? modelki Victoria Secret ... czy ja się żalę albo skarżę?
Wręcz przeciwnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #przemyslenia #moda #modadamska #uroda
LubieDlugoSpac - #!$%@? Polska, już mnie kark boli od oglądania się za ładnymi dziewc...

źródło: comment_0as0xWmxrn2QEt2Lob9hMPyPVorrldJl.jpg

Pobierz
  • 10
@LubieDlugoSpac: pjona cumplu. Za to ze po pierwsze w zalewie narzekan jak to bylo kiedys lepiej Twoj post jest mila odmiana. Po drugie - mam takie same spostrzerzenia, kiedys rozwale samochod przez jakas glupia dupe;) jednoczesnie mam jedno negatywne spostrzerzenie - mlode dziewczyny sa grubsze niz ich odpowiedniczki z czasow kiedy bylem w gimnazjum/liceum. Chyba otylosc dotarla do Polski. I chyba najsajmwpierw uderzyla w dziewczyny