Wpis z mikrobloga

To było jakoś kilka lat temu gdy ja miałem maturę:
1. Bądź lamą z polskiego.
2. Większość wypracowań w liceum na ocenę 1 lub 2.
3. Skupiaj się na matmie, myśl , że z polskim jakoś to będzie
4. Napisz próbną maturę z polskiego na 28% xD
5. eovenn nie zdasz matury!!!!
6. Nie zdasz matury nie postawie Ci z polskiego więcej niż 2 ( chciałem 3 :< )
7. Miej wywalone. Przygotuj się dalej do matmy.
8. Dwa dni przed maturą z polskiego postanów sobie, że przesłuchasz se audiobooki z lektórami.
9. Randomowa lista - jedziemy, pierwszy Świętoszek. Wysłuchaj go przez 10 min, po czym zrozum , że to nie ma sensu, za mało czasu.
10. Olej słuchanie lektur.
11. Idź na mature z polskiego.
12. Wypracowanie ze Świętoszka.
13. 94% z matury z polskiego xD

Życzę wam tego samego :D
#matura i trochę #heheszki ale takie malutkie.
  • 43
@derigen90: Możliwe :D
@pszemo98: +1 W jednym miejscu poprawiłem, ale tego nie wyłapałem :P
Dodam , że w wypracowania z polaka miałem 100% punktów możliwych, gdzieś się na testowych wywaliłem :D
Z matematyki podst miałem tyle samo punktów.
@eovenn: a ja miałem chyba 59%, z tego co pamiętam, to #!$%@?ąłem takim błędem na wypracowaniu, że dobrze, że mi w ogóle maturę zaliczyli. Napisałem, że jakaś laska była kochanką gościa, a to była jego siostra, czy na odwrót. Ale nawet jakbym miał 30%, to miałbym to gdzieś, bo się nie liczył polak na studia (na szczęście).
@eovenn: u mnie to była zlewka całe LO z polskim, skupiłem się na matmie, fizyce, ang rozszerzony. Dzień przed streszczenie szczegółowe Lalki, Zbrodni Ikara i Pana Tadeusza. Na maturze Lalka i 84% ( ͡ ͜ʖ ͡)
@eovenn: ta sama matura, z probnej mialem 34 % , polonistka mnie chciała #!$%@?ć, nie dając mi żadnej szansy, dzięki kraksie którą miałem przed maturą (nauczanie indywidualne ale suka z polskiego nawet na nie nie przychodziła - postanowiła #!$%@?ć pałę do dziennika i skasować hajs za nie przychodzenie - hehe, kurator ją #!$%@?ł jak poszła skarga - zmiękła pałka i dostałem łaskawe dopuszczający)

wynik 96%, po spotkaniu polonistki zagrałem jej na
@eovenn: Mi pani nauczycielka chciała postawić 1, matury próbne w okolicach 30% a na głównej chyba 66 albo 67.
W napisaniu wypracowania z Przedwiośnia pomogło obejrzenie dla beki filmu (z którego w zasadzie niewiele pamiętam), a przede wszystkim poniższy fimik:
msichal - @eovenn: Mi pani nauczycielka chciała postawić 1, matury próbne w okolicach...
Ja miałem banię na semestr z polaka xD (ale laska się uwzięła. serio. chyba 8 osób miało banie.) Później korki i przerabianie lektur. Przed wyjściem na maturę jeszcze przeczytałem streszczenie Granicy(tak mi się wydaje), bo leżało na biurku. Na maturze Granica XD
66%, w sumie nie za wiele, ale dokładnie tyle samo miała jedna kujonka, ulubienica nauczycielki. I były to najlepsze wyniki w naszej klasie (mat-inf).
@eovenn: ja pisząc swoją postać judyma nazywalem luzynem że zbrodni i kary XD
Efekt :46 %
Stres był solidny że nie zdam.
Ale jak mi kolega powiedział
bardziej byś się #!$%@? jakbyś zdał na 50 czy na równe 30 XD