Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do ludzi jeżdżących na #rower i #szosa, o ile są wśród nich ludzie wybierający takie idiotyczne trasy.
Co Wami kieruje do cholery?
Na zdjęciu 2 rowerzystów, jadących poboczem trasy S8, która jest trasą ekspresową. Co kieruje takimi ludźmi? Wkurzają mnie rowerzyści na ulicach jak obok jest ścieżka, ale to co widać na tym zdjęciu to już szczyt debilizmu.

Zapraszam do dyskusji.
Taguje jeszcze #warszawa, bo to tam się działa akcja. Niech kierowcy zobaczą, że nawet na S8 mogą mieć nagle pod kołami rowerzyste.
ArekJ - Mam takie pytanie do ludzi jeżdżących na #rower i #szosa, o ile są wśród nich...

źródło: comment_gsFZbq5RS32AzWLxs2IypQTlbw63UBx0.jpg

Pobierz
  • 72
@ArekJ: jeśli chodzi o zamieszczone zdjęcie to odbieram jako głupotę, jednak w Hiszpanii na drodze ekspresowej takie coś jest dozwolone, jest ich stosunkowo dużo.
Odnośnie ścieżek rowerowych, nie używam takowej gdy jest brukowana i zniszczona mając szosę, bo ryzykuję przebiciem dętki oraz jadę wolniej niz asfaltem. Kazdym innym typem roweru wybieram sciezke.
@joniu: ja podejrzewam, że to może być oznaka choroby psychicznej. totalny brak instynktu samozachowawczego.
@RolnikSamWdolinie: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blaiseblaise: zdjęcie dostałem od znajomego, jakbym ja ich widział to pewnie bym tak zrobił, ale i tak wątpię, żeby wyrobili się z przyjazdem niestety...
@Camel665: przekażę autorowi zdjęcia, albo sam to zobaczy. Jednak lepiej patrzeć wszędzie, a nie tylko przed siebie, bo nigdy nie wiadomo
@dzikiczytelnik: w Polsce trzeba ścieżkami jeździć, ale z własnej obserwacji w Warszawie: stado januszy wchodzących na ścieżki, inne dziwne sprzęty jeżdżące po niej jak rolki hulajnogi, osobiście bezpieczniej czuje się na drodze. Nie martwię się ze jakis pieszy mi wejdzie na ścieżkę tylko znam przepisy i się stosuje do nich na jezdni