Wpis z mikrobloga

Ej Mircy takie pytanie: kupilem opony Goodyear na olx prawie nowe za 560zl, widać ze sprowadzane z Niemiec i podczas wymiany wulkanizator stwierdzil ze to na 90% nalewki ( ͡° ʖ̯ ͡°) trochę smutno ale z drugiej strony im nie ufam bo wyglądają bardzo legitnie, jak to sprawdzić żeby się upewnić? Mial ktoś do czynienia z takimi podrobionymi oponami?

#opony #motoryzacja #auto #januszebiznesu #olx
  • 13
@Jebwleb: 140zl za oponę z bieznikiem 7,2mm gdzie nowe sa po 280zl to chyba nie jest jeszcze tragedia, wiem jedynie tyle ze mogą być głośniejsze a tak to w dupie, jedyne co to chcialbym troche udupic sprzedawcę policja za podrobione opony stad moje pytanie jak to zweryfikowac
@benzdriver: Fura to mocny i ciezki Opel Corsa D 1.2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego się jakoś specjalnie nie martwię o jakość a głównie chodzi mi o sprawiedliwość i przestrogę dla Mirków bo widzę ze pojawilo sie troche ogłoszeń typu 'przejechano na nich 500km i zmieniono na caloroczne'.
@valdo: Dokladnie tak jest, rozmiar 185/65 R15 wiec za 180zl bym cos wyrwal ale pewien czlowiek rodziny aspirowal do klasy premium opon i tak wyszlo ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednakże caly czas mam nadzieje ze to oryginaly lub bardzo porzadna robota wiec zobaczymy co stwierdzi znajomy specjalista