Wpis z mikrobloga

20 lat temu, w kwietniu 1996 roku, ukazał się pierwszy numer magazynu CD Action.
Nakład pierwszego numeru wyniósł 12.500 egzemplarzy. Do naszych czasów przetrwało ich bardzo niewiele.
Jeszcze mniej - w komplecie z oryginalną płytą CD, dołączoną do magazynu.

Taki właśnie, zupełnie unikatowy, kompletny egzemplarz wraz z Cover CD oferuję na swojej aukcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://allegro.pl/cd-action-nr-1-1996-z-cd-jedyny-na-allegro-unikat-i6174952174.html

Myślę, że dla wielu osób obcowanie z tym 20letnim artefaktem będzie fajną podróżą w czasie i okazją do odświeżenia dawnych wspomnień z dzieciństwa. Może to być równiez niezły pomysł na prezent dla geeka albo "geeczki" ;)

(zanim ktoś krzyknie: "spam" - proszę go by zerknął na wyjaśnienia w pierwszym komentarzu do tego wpisu)

#sprzedam #cdaction #gry #pcmasterrace #grypc
Pobierz kiejta - 20 lat temu, w kwietniu 1996 roku, ukazał się pierwszy numer magazynu CD Act...
źródło: comment_GQGpZbUzH3lBWR7vf9YbbzgEvYRMN9Vf.jpg
  • 27
Mireczki i Mirabelki.. Aukcję wystawiłem ponownie. Allegro usunęło mi poprzednią ze względu na nieporozumienie.
Jeden z pracowników stwierdził ponoć, że "treść sugeruje, że możliwa jest sprzedaż poza aukcją allegro" (?!), co jest kompletną bzdurą.
Porozmawiałem sobie z nimi i otrzymałem informację że "zrozumieli moje intencje", ale raz usuniętej aukcji i tak nie przywrócą. Nie bo "treść im sugeruje", nie bo nie i już :(

Ok. 100 obserwujących, 10 licytujących i ponad 7000
cumplu usuń aukcje z allegro i sprzedaj mi ten numer cd-action dam ci 1200 zł i koparkę lego techniks.

co ty na to.


@parabole: mam techniksy. helikopter i koparkę też ( ͡° ͜ʖ ͡°)