Wpis z mikrobloga

#afera #aferazubrowa #boldupy #wykop #oswiadczenie

Aż się przykro robi jak się was czyta.

Ktoś robi porządną reklamę specjalnie pod portal, która daje możliwość podglądu jak wyglądał wykop na długo zanim duża część ujadających, w ogóle się tu zarejestrowała. Jak dla mnie, jedyny jej minus to brak możliwości zamknięcia jakimś "x" czy czymś w tym guście.

Na początku byłem sceptyczny - też nie lubię wielkich reklam, które trzeba scrollować. Ale potem zobaczyłem, że tutaj jest naprawdę fajnie przemyślana. Co więcej, przeczytałem #rakcontent w komentarzach i teraz już serio niemal cały sceptycyzm wobec Żubra ze mnie zszedł.

Wasza roszczeniowa postawa przyprawia o ból dupy największych socjalistów. Wam się należy wykop bez reklam i za darmo - bo tak. Niektórzy tutaj pytają "co będzie następne, płatny dostęp"? No a czemu nie - chcecie wykopu bez reklam?
Co to ma być, wykop prawem a nie towarem, wielcy wolnorynkowcy?

Co takiego wnosicie w ten portal oprócz gównokomentarzy, że sobie rościcie prawo do darmowego korzystania z niego bez reklam, podkreślam BEZ REKLAM? Osoby z top 100 rankingu to jeszcze rozumiem bo wrzucają często dobry content, który przyciąga ruch - ale wykop jest jednakowy dla wszystkich. Z czegoś się do cholery muszą utrzymać. I tak połowa z was tu siedzi na adblocku i nawet jak ma go zainstalowanego dla innych stron to nie robi wyjątku dla wykopu mimo, że spędza tu pół dnia (i może jeszcze ma bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°))

No dobra, ból dupy wylany to wracam do swoich zajęć. Pozdro.
  • 4