Wpis z mikrobloga

@Rafusss: u mnie nadal wszystko działa, więc chyba nic się w kodzie nie zmieniło

mam tylko te dwa filtry w adblocku:

||s1.cdn03.imgwykop.pl/static/nowywykoppl/img/prazubr/*
||s1.cdn03.imgwykop.pl/static/nowywykoppl/css/prawykop.css?*

i to co podałem (tylko ze dalem po prostu padding-top, bo tych innych nie trzeba ruszać)

sprawdź tego diva przez "zbadaj" i zobacz czy jest jak w picrel, tzn czy wartość padding-top jest nadpisana na 0
Pobierz
źródło: comment_c6RDEGzHjfqlecUGbzydjCr77cnTnQrz.jpg
@Foresight: ja mam w ublocku tylko ten:

www.wykop.pl##.praZubrShadow > .praZubrBaner


w stylish dodalem co wyzej i wyglada to tak:

@namespace url(http://www.w3.org/1999/xhtml);

@-moz-document domain("www.wykop.pl") {

}


.praZubrShadow {

padding-top:0px !important;

}


i nie działa. Dziwne bo za 1 razem dzialalo, ale w nocy przestalo na amen.

tak to u mnie wyglada:

mnie moge zlikwidowac tej bialej przestrzeni, jak mi sie udalo to nie mialem tabeli z ulubionymi itp.
Pobierz
źródło: comment_PmiGqnYg9geRqG9m3G5cF9zIbm0Ksas0.jpg
@Rafusss: spróbuj zmienić swój filtr na te dwa moje (mam je w adblocku, ale ublock chyba też je zrozumie), może skoro u mnie działa to u ciebie też będzie

||s1.cdn03.imgwykop.pl/static/nowywykoppl/img/prazubr/*
||s1.cdn03.imgwykop.pl/static/nowywykoppl/css/prawykop.css?*

i jak nic nie zadziała to spróbuj wejść w narzędzia dla devów w przeglądarce (ctr+shift+i w chromie) i poszukać co jest nie tak z tą białą przestrzenią i ew. spróbować samemu pogrzebać w cssach, u mnie wystarczy po prostu usunąć
Pobierz
źródło: comment_HMlEHKr7zwRINopCWwge0RQfGA5dvx2S.jpg
@Foresight: sorki zle napisalem - te co podales do ublocka tez mam. a dodalem:
www.wykop.pl##.praZubrShadow > .praZubrBaner
bo bez niego widac kamien.

w narzedziach dla dev, mam te linijke i jak ja edytuje wpisujac tam 0px, to znika cala tabela i nie widac ulubionych, ucina avatara itp.
@Foresight: usunalem w ublock www.wykop.pl##.praZubrShadow > .praZubrBaner, aby byl widoczny kamien, edytowalem na 0pix i chyba jest ok, ale nie wiem jak zrobic by to zapisac. czy w narzedziach dla dev jest opcja edycji i aby zapisac na stale po edycji? probowalem to zrobic w dodatku stylish ale nie dziala, a jak edytuje recznie na 0px to jest ok ale tylko do pogladu ...:/
@Rafusss: Nie ma opcji by zapisać je "na stałe", po to właśnie poleciłem załatwić sobie coś do podmieniania cssów, co jest w stanie robić to automatycznie.

To co dodałeś do stylish pewnie ci nie działa, bo nie wpisałeś tam "!important" i to co jest w kodzie strony ma pierwszeństwo. Zrób tak by dodana linijka wyglądała tak:

właściwość:wartość !important;
@Foresight: nie działa mi ten dodatek stylish, probowalem jakiegos innego i tez nie dzialal. dziwne, bo wczoraj go zainstalowałem to dzialalo przez 5 min (ale tabelka z ulubionymi byla wcieta) i potem przestało. czyściłem cache, cookies i historie przegladarki, odinstalowalem zainstalowalem dodatek od nowa i dalej nie dziala. nie potrafie wyjasnic czemu, bo mam z 15 innych dodatkow ktore normalnie działają na stale, ale juz nie mam na to sił i