Wpis z mikrobloga

Ziemkiewicz za te słowa będzie przepraszać jak już to bywało w przeszłości. Na filmie wyraźnie widać, że posłanka wróciła szybko na swoje miejsce, żeby zagłosować, bo z kimś rozmawiała, ale Ziemkiewicz i niepokorni widzą swoje.
#ziemkiewicz #riserczziemkiewicza #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #neuropa
Pobierz l.....e - Ziemkiewicz za te słowa będzie przepraszać jak już to bywało w przeszłości....
źródło: comment_SUyPsxvipDmawSE1awtWmB4t4XvGWxBl.jpg
  • 26
@letitbe: Nie on pierwszy się dał na tę manipulację złapać. Jak na standardy RAZa, to w ogóle mnie to nie rusza. Po jego tekstach w obronie seryjnego gwałciciela Billa Cosby'ego i tekście "kto nie zgwałcił pijanej kobiety" mam wyższe oczekiwania od menela srającego pod śmietnikiem, niż od tego prostaka. W tym twicie masz tyko klasyczny przykłd #riserczziemkiewiczowski
Ziemkiewicz za te słowa będzie przepraszać jak już to bywało w przeszłości.


@letitbe: Nowoczesna powinna się postarać i posadzić go (albo załatwić mu prace społeczne) z art 212 § 2 kk

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub
posłanki, albo nowoczesnej.


@letitbe: będzie twierdził, że Myszka-Agresorka to nie posłanka :D

Z tego co się orientuję nawet przy przyzwoleniu danego posła nie można nawet dotknąć jego "maszyny głosującej".


@taalarek: można (jeszcze jak), do maszyny głosującej wkłada się imienną kartę, więc na miejscu Kaczyńskiego może usiąść Petru i głosować przeciwko - i będzie to legalne
@letitbe: I obejrzyj dokładnie nagranie. Jak pisałam wcześniej: co do dwóch pierwszych głosowań nie mam nic do powiedzenia. Leciała do swojej maszynki z innego miejsca. Ale przy kolejnym ona zagłosowała tam gdzie siedziała (nie zmieniajac karty), a do jej maszynki podleciał Petru i zagłosował, a to już jest niezgodne z zasadami. Co w tym trudnego?
Ale przy kolejnym ona zagłosowała tam gdzie siedziała (nie zmieniajac karty), a do jej maszynki podleciał Petru i zagłosował, a to już jest niezgodne z zasadami.


@taalarek: a skąd ta pewność? na nagraniu między 2. a 3. głosowaniem widać czytającego marszałka Kuchcińskiego, w tym czasie Pihowicz mogła ze 3 razy wyjąć i włożyć swoją kartę do głosowania i w końcu usiąść w jednym miejscu.
@letitbe: nie chcę was martwić, drogie nowoczesne lemingi, ale wygląda to trochę jak opisała @taalarek... https://youtu.be/2TtuDN-xWg0 Poza tym chcecie do pierdla wsadzać RAZa, a nawet jeden gamoń nie zauważył, że ta pani nie ma w dowodzie osobistym napisane "Myszka Agresorka" i ciężko w tym momencie mówić o pomówieniu bez względu na to kto ma rację. Jakiś zlot gimbazjalnych fanów polityki dziś na mirko... aż oczy bolą to czytać. Na szczęście