Wpis z mikrobloga

Najnowsza aktualizacja Mojego Wykopu już dostępna na czarnym rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0.9.2.5
- Kilka ekranów zyskało pięknie chowający się górny pasek: Profil użytkownika, Obserwujący, Obserwowani, Wykopujący, Zakopujący, Ranking.
- Dodano dialog potwierdzający wyjście z ekranu dodawania/edycji treści po naciśnięciu górnego przycisku powrotu.
- Poprawiono jeden błąd przy wysyłaniu zdjęć z galerii.
- Poprawiono błąd gdy wbudowana przeglądarka odmawiała posłuszeństwa po powrocie aplikacji z tła (nunu, niedobra przeglądarka!).
- Pimp my przeglądarka: możliwe jest teraz odświeżenie strony poprzez zwinne pociągnięciem palcem (powinno działać też dla innych części ciała).
- Dodano nową emotikonę: serduszko <3.

Aktualizacja dostępna z mojego dropboxa. Jest to dokładnie ta wersja, którą dokładnie tydzień temu próbowałem uploadować na Google Play:
https://www.dropbox.com/s/waklte7x1uamek0/Wykop-57.apk?dl=0

#mojwykopnaandroida #jg100procent
  • 44
@chore_kalafiory: cholernie by się przydała historia przeglądania. Parę razy na dzień aplikacja mi się wysypie. Czasem tylko wróci dwie karty w tył (czyli zwykle do menu głównego), czasem całkiem się wyłącza i zazwyczaj bezpowronie tracę z oczu jakiś wpis na mirko. Bywa też, że wyjde przypadkowo z jakiegoś posta i już nie sposób go ponownie znaleźć.
Chyba nie jest to bardzo trudne dp wykonania? ()
@chore_kalafiory: czasem nie da się otworzyć gfycata, ładuje się długo a potem wyświetla się komunikat "nie można wyświetlić filmu" i muszę cała apke włączać nic nie da się zrobić.

A, i jeszcze jedno mnie wkurza czasami, wysłanie przez przypadek pustej odpowiedzi czy we wpisie czy w znalezisku. Jakiś komunikat by się przydał.

Ogólnie apka zajebista.