Wpis z mikrobloga

Gdy siedziałem w pociągu i czekałem na odjazd byłem świadkiem naprawdę poruszającej dla mnie sytuacji. 2 kobiety Pocałowały się na pożegnanie a potem jedna z nich usiadła 2 miejsca przede mną. Gdy odjeżdżaliśmy mogłem zobaczyć przez szybę że ta co została machając ręką miała na twarzy wypisany taki smutek i tęsknotę, że nawet mi się zrobiło smutno z powodu wyjazdu.
Nigdy nie zrozumiem jak można nienawdzić drugiego człowieka za to że kocha kogoś innego niż tego sobie życzymy.

#lgbt #zwiazki #oswiadczeniezdupy
  • 16
Problem stanowią bojówki lgbt, które nachalnie próbują narzucać innym swoją wolę i walczą nachalnie o specjalne przywileje.


zalegalizowanie związku takim specjalnym przywilejem XD

zresztą na całym świecie były związki partnerskie tylko potem pojawiły się te obrzydliwe bojówki LGBT i ludzie stwierdzili, że to obrzydliwe #takbylo

@rubytree:
@KochanekAdmina: Związku nikt im nie zakazuje. Chodzi o małżenstwo, które z definicji jest związkiem dwóch ludzi: mężczyzny i kobiety. Nie trzech, nie czterech, lecz DWÓCH i nie tej samej lecz PRZECIWNEJ płci. Niech się wiążą jak chcą tylko niech nie nazywają tego małżenstwem. Co będzie dalej? Ślub kobiety i psa? W końcu też mogą się kochać.
@WykresFunkcji: Społeczeństwa się rozwijają, definicje się zmieniają. Dzisiaj homosexualizm jest powszechny bo ludzie nie boją się z tym kryć (głównie dzięki środowiskom LGBT które pokazują że są siłą, a nie bezbronną wyszydzaną mniejszością). Małżeństwo to legalny związek dwojga ludzi bez znaczenia na płeć. Zresztą #!$%@? prawactwo wcale nie chodzi o definicje bo związki partnerskie są tak samo bombardowane przez te zwierzęta.
@KochanekAdmina: Niech sobie żyją w spokoju, w końcu co nas obchodzą preferencje seksualne innych ludzi. Nie rozumiem jedynie o co ta cała gównoburza w mediach i internecie, organizowanie jakiś śmiesznych parad, stawianie tęcz i inne bzdury.
Nie rozumiem jedynie o co ta cała gównoburza w mediach i internecie, organizowanie jakiś śmiesznych parad, stawianie tęcz i inne bzdury.


@WykresFunkcji: Bo są dyskryminowani prawnie. Dopóki nie będą ciągle pokazywać że są ludźmi i istnieją i chcą być równi wszyscy będą mieli dalej na nich #!$%@? i uważali za jakieś tam ciekawostkowe zwyrodnienie.