Wpis z mikrobloga

@Naciass: jeżeli mam być szczery to już drugi raz wylądowałem w moim mieście ale z tą różnicą że za każdym razem unikam spotkania z gepardem który rzuca się na mnie lub na losowych ludzi. (_)
Zdarza wam sie wracac w snach w miejsca, w ktorych juz byliscie we snie? Takie, ktore istnieja TYLKO w waszych snach?


@Naciass: Kiedyś w snach uprawiałem seks kazirodczy z siostrami bliźniaczkami, których nie posiada. De facto byłem w nich. Liczy się?
@RegalWK: Mam dokładnie tak samo, albo po prostu jak już buła ma uderzyć w cel to coś cofa mi rękę. Co do ucieczki to też jakby cofało (do tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Chociaż raz miałem taki sen, że wszystkich #!$%@?łem jakby to był jakiś death match, głowy odpadały itp., a sen dział się w takim mglistym miejscu jak z quake 3, tyle, że to był po
Mifa90 - @RegalWK: Mam dokładnie tak samo, albo po prostu jak już buła ma uderzyć w c...

źródło: comment_SNoBDZbZS07RfAJBMvGSzPjkwy9WLgnT.jpg

Pobierz
@Naciass: tak, mam kilka takich miejsc, nawet ich czasem nie pamiętam na jawie, a potem we śnie pamiętam, że już tu byłam, choć nie zdaję sobie wtedy sprawy, że to sen, ale gdy się obudzę, to wtedy wiem, że rzeczywiście, już byłam w tym miejscu we śnie kiedyś. Nie wiem czy to zdanie brzmi zrozumiale, ale tak właśnie jest ( )
@Naciass: Tak. Wiele razy. Raz miałem sen gdzie jestem w jakiejś tam lokalizacji, jakieś miasto tam były jakieś przygody ale potem była jakaś katastrofa czy coś w ten deseń że wszyscy zginęli.. ze 2 lata później miałem ten sam sen który zaczał się identycznie i niczym się nie różnił z jego przebiegu z tą różnicą że miałem wiedzę z poprzedniego i wiedziałem że zbliża się katastrofa i chciałem ostrzec ludzi ale