Wpis z mikrobloga

Wiem, ze jest tu paru audio geeków, a i sporo osob znajacych sie na temacie. Szukam obecnie sluchawek ktore pozwola mi wygluszyc w 90-100% otoczenie, sluchawki maja byc do samolotu/pociagu/autobusu, czyli nie jakies ogromne studyjne cuda, i nie chcialbym aby byly to dokanalowki (takie juz mam), najlepiej cos w miare zgrabnego. Nie zalezy mi w tym wypadku na jakiejs niesamowitej jakosci dziweku, bo to i tak bedzie 99% spotify. Cena (o ile to mozliwe) chcialbym aby nie przekroczyla 200zl, ale jak bedzie cos ciekawego to moze cos znajde glebiej w kieszeni.

Nie wiem czy nie za duzo wymagan, ale moze ktos cos poradzi( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#audio #sluchawki #kiciochpyta #muzyka
  • 5
@Djkudlaty: Czesc, a jeszcze jedno pytanko Cumplu, czy jest opcja kupna tego modelu z czyms krotszym niz 2,5 metrowy kabel:P chodzilo by mi o jakis 1,30/1,50max kabelek, a nie takie monstrum do duszenia nosorozcow
@ssailorr jest szara wersja dj z długim kablem i wersja kolorowa z krótkim kablem. Ja mam k518 white le (białe z kablem 1m) i do nich kupowałem przedłużke bo był za krótki do konsoli dj ( ͡° ͜ʖ ͡°)