Wpis z mikrobloga

#ibuygoukupony
Przychodzę ze wspaniałą nowiną! Udało mi się załatwić turbo-zniżkę, chyba największą dotychczas, bo -35$ na #wykopphone2016
czyli Redmi Note 3 PRO 3/32GB LINK gdzie telefon wraz z DHL wyjdzie za 212$ +5$ 2gi rok gwarancji +ok.10$ ubezpieczenie od Vatu ( ͜͡ʖ ͡€)
Kupon to IBYRMNT3PROPL i działać będzie aż telefonów braknie, bo pewnie braknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

pic rel co by nie było że komuś nie działa, i tak, są czarne od ręki (ʘʘ)
Polecam motzno oczywiście także resztę atrakcyjnych kuponów !

Redmi 3 PRO - IBYRM3PROPL na 25$
Redmi 3 - IBYRM3PL na 21$
Mi4S - IBY4SPL na 10$
Mi4 2/16 LTE- IBYMI416GPL na 16$
Mi4C 3/32 - IBYMI4C32G na 20$
Mi5 32GB BLACK - MI532BLPL na 31$
Mi5 32GB BIAŁY- MI532WHPL na 29$
Mi5 64GB BLACK - IBYMI564BLPL na 32$
Mi5 64GB BIAŁY- IBYMI564WHPL na 18$
Mi5 128GB BIAŁY- MI5128WHPL na 30$
Mi Max 3/32 - IBYMIMAXPL na 5$

#ibuygou #xiaomi #redminote3 #android #promocje #okazja #kodyrabatowe
źródło: comment_5Av8lUVxhhiKrQ1sjkKxK39o4WGD2fa8.jpg
  • 88
@Ibuygou: Po doliczeniu dostawy dhl i ubezpieczenia wychodzi 235$ czyli na nasze ok 940 zł. Na xiaomi.com.pl jest z przesyłką 980, wiec gdzie tu taki zajebisty deal?
@promil 195$+17$+10$=222$ co daje ok 866zl wg kursu 3.9 AliorKantor, gdzie jeszcze możesz wziąć za niecałe 20zl drugi rok pewnej gwarancji u nas czyli 890zl, co jest dużo mniejszą kwotą niż w 'sklepie' który przytoczyłeś
( )
@Ibuygou: Dzieki za kupon :) Telefon zamowiony. Z przesylka DHL 17$, ubezpieczenie od Vatu 11.75$, dodatkowy rok gwarancji wyszlo: 228,75$. Przy dzisiejszym kursie: 3.8685 zl calosc zamknela sie w 885 zl :) Teraz pozostaje tylko czekac. Jeszcze raz dzieki za kupon :)
@Globek nie ma tu WERow bo to DHL, mają swoją agencję celną. Biorąc ubezpieczenie masz pewność że otrzymasz zwrot pieniędzy jeśli Ci Vat naliczą, bo jest ryzyko zawsze na to.
@Ibuygou: Siemano. Chcę kupić telefon do 1000 zł i właśnie natknąłem się ostatnio na Xiaomi Redmi Note 3 PRO. Bardzo mi się podoba, parametry jak i wygląd, inni również go polecają. Niestety jestem w tym zielony, co jak gdzie zamówić. Czy moglibyście mi wszystko ładnie opisać krok po kroku jak go zamówić? Na tych wersjach też się nie znam także prosiłbym o wyjaśnienie. Pozdro! :)

EDIT: Chodzi mi oczywiście o wersje
@ShoneRx cześć! To dobrze trafiłeś, ten telefon jest naprawdę rewelacyjny a ta cena jeszcze lepsza :)
1. Najlepiej jakbyś miał konto PayPal i na nim $$ lub posiadać kartę walutową i podpiąć ją pod paypala właśnie.
2. Robisz zakupy jak w każdym sklepie internetowym i płacisz za pośrednictwem paypala :)
3. Jak juz przyjdzie to wygrywasz Polski rom albo globala wg tutoriali na Miuipolska.pl i masz telefon po PL z Google Play
@Ibuygou: A jak u Was krok po kroku zamówić właśnie ten telefon? Jakie wybrać ubezpieczenie i te sprawy? Rozumiem, że ma on odblokowany bootloader bo miał prędzej zablokowany?
@ShoneRx wszystkie nowe telefony mają zablokowany bootloader. Ubezpieczenie wybierasz przy metodach wysyłki, w kolejnym kroku w koszyku po wpisaniu danych adresowych :)
@ShoneRx: wybierz china, tam masz bez podatku, ale wybierasz sobie ubezpieczenie od vatu w wyskości chyba 5%. W EU masz już naliczony podatek czyli jest 23% drożej + możliwe że coś jeszcze.
@ShoneRx: nie kupowałem nic jeszcze, ale się zastanawiam nad tym. Sprawa z tego co wiem to wygląda tak że przy zakupie przedmiotu za jakąś kwotę (chyba to ok 50$ było) może zostać naliczony vat (czy tam cło, nie znam się), ale kupując z ibuygou możesz za dopłatę iluś tam procent (chyba 5%) od całej kwoty kupić sobie ubezpieczenie od tych dodatkowych opłat. Wysyłają ci telefon kurierem, jeżeli po drodze będzie kontrola
@ShoneRx w tym wypadku Vat 23% i opłaty dla DHL to całkowite możliwe dopłaty CELNE. Ale patrząc na ostatnie wydarzenia warto wziąć ubezpieczenie od tych opłat
@ShoneRx Ubezpieczenie działa na zwrot opłat naliczonych dodatkowo przez kurierską agencję celną. Czyli przyjdzie kurier i powie Ci panie pisiont złota, a Ty mu płacisz i dostajesz pismo a potem wysyłasz je do nas i dostaniesz zwrot. Więc opłaty są możliwe i być może będziesz musiał zamrozić kasę ale ja odzyskasz.