Wpis z mikrobloga

Mirki co robić? Spotkałem się z #rozowypasek okazało się, że jest jeszcze ładniejsza niż na fotkach, mocne 8/10, ciało? sam seks. Problem polega na tym, że gadka było spoko, no właśnie, tylko spoko, dupy nie urwała. Nie wiem, może jest nieśmiała. Chyba nie za bardzo lubi się śmiać jest taka wytonowana, zdystansowana, a może to był stres. Niby jest potencjał ale była jakaś taka obojętna, możliwe, że doskonale zdaje sobie sprawę, że jest bardzo atrakcyjna i może mieć każdego. Średnio mi się to widzi ale ludzie różnie zachowują się na pierwszych randkach. Wiem, że jest ostrożna. Mózg mam #!$%@? i nie wiem czy ciągnąć to dalej. Laska okazała się niezłą rakietą, aż jestem w szoku.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #tfwnogf #podrywajzwykopem

Co robić?

  • Olać i szukać lepszej 7.3% (46)
  • Utrzymywać kontakt dalej, napisać do niej jeszcze dziś i dać szansę, oczekiwać na dalszy rozwój 66.8% (420)
  • Czekać, aż pierwsza napisze jak prawdziwy samiec alfa 14.1% (89)
  • Sprawdzam 11.8% (74)

Oddanych głosów: 629

  • 30
@brunetroll089: Ziomeczku nie wiem co Cie tak dziwi w tej sytuacji,loszka jest ostrożna bo nie chce wyjść na desperatke stąd też to stonowanie i rozwaga w działaniach. Musicie siebie lepiej poznać żeby zatrzeć różnice pomiędzy uszczypnięciem w ramie a puszczeniem wielkiego #!$%@? przy obiedzie u niej w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bm_th: Spotykasz się z chłopakiem. Jest super. Podoba Ci się. Dobrze się bawicie. Wracasz do domu i cisza... Cały wieczór cisza... Cały ranek cisza... Co robisz? Myślisz o nim. Czy czegoś nie zrobiłaś złe. Analizyjesz zachowanie. Głównie cały czas myślisz o nim.

Następnego dnia dostajesz esa ze miał prace czy coś tam. Może dopiero teraz pisać. Kamień z serca Ci spadnie ze jednak nie #!$%@? niczego. Ale te h co o
@Qontrol: Psychologiczne gierki nie zawsze działają ;) Dodatkowo zobacz, że tu jest trochę inna sprawa. Dziewczyna najwyraźniej nieśmiała i pierwsze 2-3 spotkania, dopóki się nie wyluzuje mogą być takie zdystansowane właśnie. W takim przypadku to raczej @brunetroll089 polecałabym rozmawiać (jeśli dobrze się wam rozmawiało wcześniej) i jeszcze raz rozmawiać i spróbować oswoić ( ͡º ͜ʖ͡º)