Wpis z mikrobloga

Mirki, pogadałem z moim marketingowcem, który pracuje u mnie za miskę ryżu i stwierdziliśmy, że na fali ostatniej popularności, modnym jest wydawanie książek firmowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak myślicie, co w takiej książce mogłoby się znaleźć? Autorów najlepszych pomysłów nagrodzimy nagrodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sorekcharityltd

#uk #emigracja #emigrujzwykopem #heheszki #pdk #marketing
Pobierz
źródło: comment_emq32jQWUXmlpHCYD1ulj3VFJUTVeR5p.jpg
  • 15
@sorek: Biorac pod uwage ksiazki "how to X for dumb", standardy i moje widzenie zrobiłbym tak:
- opisz siebie i swoja historie - przełamujesz "lody" z czytelnikiem, jesteś juz jego kumplem, pisz swobodnie jak bloga;
- napisz o firmie w formie instytucji charytatywnej, unikniesz skojarzenia z gównoagencjami jakie handluja niewolnikami do pracy, gdzie ich sekretarki nie potrafia wiele oprócz blowjoba, a prezesowi nie zaufałbys nawet jakby miał Ci potrzymac otwartego browara:/
Jak dbać o nerki, przed wyjazdem do UK


@sorek: Świetne! Uśmiałem się :D

"Przypadkowo" mógłby się tam znaleźć przepis na nerkę w gulaszu.

Nerkę po wyjęciu umyć i osuszyć. Delikwenta pozszywać i upozorować libację. Po jego obudzeniu wmówić mu, że film mu się urwał i że już musi wracać do kraju zgodnie z tym, co postanowił w czasie libacji.

Następnie nerkę przekroić w poprzek i dokładnie wyciąć wszystkie żyłki. Pokroić nerkę
Pobierz
źródło: comment_9Sf7TbxGl5HO1nXkR1KUEnwXdC8dcIEM.jpg