Wpis z mikrobloga

@NudleKnorr: jej kariera chyba legła w gruzach? czy kontynuowała coś po osiągnięciu pełnoletniości oprócz konta na vk? wrzucasz jako przestrogę czy przypomnienie czy z sentymentu?
@welcometonhk: przecież ona "w trakcie kariery" nie straciła dziewictwa co Ci chodzi po głowie w ogóle?
No i zapomniałbym dodać to jest prawdziwe prokuratorboners nie tylko ze względu na wiek nie to co jest tutaj wrzucane normalnie #pdk
@ThinFiend: Kariera legła w gruzach jak się filmy i zdjęcia w darknecie upłynniły. Media miały #!$%@?, pokazywały jej twarz, imię i nazwisko etc. Po tym podobno miała jakąś jedną sesję zdjęciową, ale nie znam szczegółów.

A wrzucam jej zdjęcia, bo nie zwracając uwagi na te filmy to jest z niej bardzo, ale to bardzo ładna pani. Nóż widelec jakiś mirek sobie wrzuci do fap-folderu ( ͡° ͜ʖ ͡°
@NudleKnorr: prawda jest taka że ona jest przepiękna i ta historia ze starymi sesjami wcale nie podnieca ale obrzydza ją teraz. w przeciwieństwie do większości dziewcząt pod tym tagiem jest absolutnie śliczna
darknet co masz na myśli? to jest jakaś strona czy grupa stron? coś co kiedyś istniało w rosji? czy ogólne określenie internetu?
a co do szczegółów chyba nikt ich nie zna a przynajmniej nie są do dostania w internecie
@ThinFiend: Darknet, czyli sieć Tor, drugie dno internetu, siedlisko pedofilii, terrorystów, handlarzy narkotyków, narzędzie unikania cenzury, handel bitcoinami, anonimowość etc.

@welcometonhk: Nie wiem czy coś wiecej jest do opowiadania. Chodzi ci o jakąś szczegółową wiedzę? Pisz na PW.
@obereczekpl: Maria Babko aka Masha.
@Vittu: Naah, żaden ze mnie fan, tak jak pisałem bardzo ładna z niej dziewczyna i tyle.
@pffflstlss: Jak jesteś sobie zwykłym Januszem to pewnie nie masz się czego obawiać, bo mają wszystkie służby na ciebie #!$%@?, ale bałbym się odwalać coś poważnego, jakiś handel, terroryzm etc. Tak jak piszesz, czasy się zmieniły.