:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

jak mnie wkurwiają ludzie i ich złote rady
    masz problem w kontaktach z ludźmi, jesteś introwertykiem i nie potrafisz się na nich otworzyć? PO PROSTU BĄDŹ BARDZIEJ TOWARZYSKI
    nie dajesz rady wywiązywać się ze swoich obowiązków, bo odkładasz wszystko na później i masz problem z motywacją? PO PROSTU WEŹ SIĘ I TO ZRÓB
    NO KURWA CHYBA NA TYM POLEGA MÓJ PROBLEM, ŻE NIE JESTEM W STANIE TEGO OT TAK ZROBIĆ
    pic poniekąd related
    #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (45)

• odpowiedzi (7)

Wytłumaczę wam na czym polega "friendzone"

Kobieta ma bliskiego przyjaciela w postaci mężczyzny.
    Z jego strony oznacza to że jest nią zainteresowany, skoro poświęca jej tak wiele swojego czasu.
    Ona widzi go jednak tylko i wyłącznie jako przyjaciela.
    Brzmi to mniej więcej zawsze tak:
    "Jesteś wspaniałym facetem ale nie mam do ciebie "takich" uczuć, jesteś bardziej jak brat."

To jest mniej więcej tak jakby iść na rozmowę kwalifikacyjną do nowej pracy i usłyszeć:

"Masz wspaniałe CV, masz wszystkie kwalifikacje których szukamy, ale cię nie zatrudnimy.
    Będziemy natomiast używać twojego CV do porównywania innych kandydatów. Zatrudnimy jednak kogoś innego kto ma znacznie mniej kwalifikacji niż ty i prawdopodobnie jest alkoholikiem. Jeżeli nie ułoży nam się z nim współpraca to zatrudnimy kogoś innego, ale niestety nie ciebie, prawdę powiedziawszy to nigdy cię nie zatrudnimy, ale będziemy cie od czasu do czasu zapraszać żeby wspólnie ponarzekać na osobę którą zatrudniliśmy. Nasza współpraca może trwać latami i nie dostaniesz za nią żadnej rekompensaty"

#coolstory #copypasta #nocnazmiana
    pokaż całość

odpowiedzi (13)