Wpis z mikrobloga

@bizkitek83: No bardzo nieprofesjonalne z ich strony.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu. O treści zmian regulaminu każdy

Uczestnik zostanie poinformowany przez umieszczenie przez Organizatora na stronie www.sts.pl oraz w Punktach >STS informacji o planowanej zmianie Regulaminu zawierającej zestawienie zmian.Poinformowanie Uczestnika o >zmianie Regulaminu, nastąpi nie później niż na 5 dni kalendarzowych przed wprowadzeniem zmienionego >Regulaminu. W razie, gdy Uczestnik nie akceptuje nowej treści Regulaminu obowiązany jest
@bizkitek83 moze jestem dziwny, ale jak widze takie konkursy to od razu zakladam ze to ja place podatek, bo takie jest prawo, i organizator konkursu nie musi mnie o tym informowac :P ale mowie, dziwny jestem
@bizkitek83 ale tak stanowi prawo panstwa a nie wewnetrzny regulamin. Znajomosc prawa obowiazuje kazdego z nas i nie pokladam obowiazku przypominania mi o czyms do czego mam wolny dostep na organizatorze konkursu. To jego dobra wola, imo.
@lukasz-wisniewski: @barani_leb: @bizkitek83: @Perlo: Tu nie chodzi o to ze trzeba ten podatek zapłacić, tylko o łamanie własnego regulaminu który samemu się napisało, a dokładniej o to że nawet nie poinformowali nikogo o tym fakcie, mimo iż taki w regulaminie jest zapis że gracze będą poinformowani o tym.
Aktualny regulamin :
Nagrody
1. Nagrodą w Konkursie jest nowy samochód marki Porsche Cayman.
2. Uczestnik będący zwycięzcą konkursu (dalej