Wpis z mikrobloga

Trolling Polaka Jakuba Korejby w rosyjskiej tv.
Na zarzut, że Polska jeszcze nie zapłaciła za spalenie Moskwy (XVII w) sięgnął do kieszeni marynarki i zapytał ile potrzeba bo może mu wystarczy.
On chyba jakieś kursy pobiera bo nawet troll fejs idealną zrobił.

Wideo tutaj od 2:01

https://youtu.be/Os60YrotMYY?t=2m1s

#rosja #rosyjskiemediaopolsce #heheszki
Pobierz szurszur - Trolling Polaka Jakuba Korejby w rosyjskiej tv.
Na zarzut, że Polska jesz...
źródło: comment_0WYezinF4rhflarfd3mlRQy8I5kRXYpc.jpg
  • 21
@szurszur: Namaszczony przez Marcina Reya, czy jak mu tam, na członka Rosyjskiej V kolumny w Polsce, więc wychodzi na to, że uwiarygadniasz śmiertelnego wroga. Ale będzie zjebka.

Siedzi w Moskwie na MGIMO i nadaje

MISTRZ KALANIA GNIAZDA JAKUB KOREJBA

Jednym z najpłodniejszych autorów Sputnik News jest mieszkający na stałe w Moskwie, ale często bywający w Polsce Jakub Korejba. Jest absolwentem osławionego Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych MGIMO, gdzie nadal pracuje
Namaszczony przez Marcina Reya, czy jak mu tam, na członka Rosyjskiej V kolumny w Polsce, więc wychodzi na to, że uwiarygadniasz śmiertelnego wroga. Ale będzie zjebka.


@microbid: Ale ja też o tym pisałem a moje znalezisko gdzie go krytykuje było dosc popularne i nawet artykuły na innych portalach w jego wyniku powstawały. Niestetety tam zdarzało się, że Korejbe ... przedstawiano pozytywnie (portale narodowców).

Oto moja ocena z poprzednich jego wyskoków -
@szurszur: Czyli zwyczajnie gra swoją rolę - stereotypowy obraz Polaka według rosyjskiej propagandy. Ma wzmacniać negatywny przekaz na temat Polaków i w ten sposób jednoczyć Rosjan w walce z wrogiem zewnętrznym.
@karina-sara-wer: Zdecydowanie. Co ciekawe gdy były wieksze afery z jego zachowaniem to widywałem komentarze Rosjan twierdzących, że on to robi celowo i po to jest zapraszany.
Ale wieksozsc brała to na serio nawet jako stanowisko Polski i Polaków.