Wpis z mikrobloga

Skoda to jednak jest.

Udało mi się umówić na jeden samochód z parku prasowego, żeby zobaczyć co i jak ze współpracą. Od publikacji zależne będzie czy wejdą w grę kolejne wypożyczenia.

Trafiła się Fabia 1.2 TSI, na cały przyszły tydzień. Auto, którym rozmaite redakcje już jeździły więc nie będzie łatwo się z tym testem przebić.
Ale nie o tym.

W przypadku Skody, moje starania od początku spotkały się z czymś, czego wśród innych marek nie było

-odpowiedziami na maile
-podejściem pozbawionym poczucia "wyższości" nade mną
-chęcią pomocy w pozyskaniu auta

Dziś, już po umówieniu się na konkretne auto, zadzwoniła do mnie jedna z pań z PR grupy VAG i zapytała gdzie najkorzystniej dla mnie mogą podstawić auto, czy o tej i o tej porze będzie w porządku. Cała rozmowa w bardzo fajnej atmosferze, na koniec miłe bo szczerze brzmiące "życzę Panu miłego dnia i pozdrawiam".

Wiem, VAGa na to po prostu stać. Ale w oczach osoby, która hobbystycznie prowadzi swój mały kanał, ma niewielki zasięg i dokonuje pierwszego wypożyczenia z parku prasowego, przyznaję - mają rozmach i głowę do tego, by obsługiwać PR z rozumem i godnością człowieka.

Także tego, czekajcie na te wściekłe 90 koni i miejski samochodzik pod moim tagiem. To musi być ładnie zrealizowany test, kto wie, może da mi dostęp do wielu ciekawszych aut.

#carburator <--- testy tego i owego a także inne związane z motoryzacją treści
#motoryzacja #samochody #skoda
Pobierz macq2309 - Skoda to jednak jest.

Udało mi się umówić na jeden samochód z parku pra...
źródło: comment_Q8AH7ZBCV4bXXlY5TRXI6AkNsYk34Llr.jpg
  • 10