Wpis z mikrobloga

@winterfresz: Zadziwiająca jest nasza pewność siebie, biorąc pod uwagę fakt, że:
- Portugalia na tym turnieju nie przegrała
- Portugalia regularnie gra o podobną stawkę
- Portugalia bardzo rzadko odpada z "underdogami", a nas niewątpliwie za takiego trzeba uznać
- w ostatnim turniejowym starciu przegraliśmy z nimi 0:4, wiadomo, inna epoka, inni zawodnicy
- w bardzo trudnym momencie może im przyjść z pomocą przebłysk geniuszu Ronaldo; czy Lewego w reprezentacji na
@rooger: @Lewakofob: no tak ale popatrzcie na to, że my też nie przegraliśmy nic, a wygraliśmy 3 mecze, oni 1. Gdyby nie to, że z grupy wychodzą też drużyny z trzecich miejsc to już siedzieliby w domu. Poza tym grają gówno i tylko przebłysk geniuszu Ronaldo może ich uratować? Pamiętam taki mecz, Borussia - Real w którym Piszczek czyścił Ronaldo jak Pazdan wszystkich na tym turnieju. Przy obecnej formie Portugalii
@Drogomir: remis z niemcami to troche jak wygrana, chociaz byli do ogrania.

Ja licze na ciekawy i fajny mecz, pelen zaangazowania z obu stron i spektakularnych akcji w polu bramkowym. Mam nadzieje, ze wygra lepsza druzyna, a nie ta, ktorej sie zwyczajnie poszczesci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Portugalia na tym turnieju nie przegrała


@rooger: No tak, biorąc pod uwagę, że grała z takimi potęgami jak Austria, Islandia i Węgry, to naprawdę imponujące... w szczególności, że żadnego meczu nie wygrała xD.

- w ostatnim turniejowym starciu przegraliśmy z nimi 0:4, wiadomo, inna epoka, inni zawodnicy


@rooger: No nie ma co, przywoływać mecz sprzed 14 lat xD. A w 2006 roku wygraliśmy z nimi 2:1 (gdzie spokojnie mogliśmy
Serio, ja wiem, że CR7, i że Portugalia, i że trzeba szanować przeciwnika, ale to #!$%@?, że nam wbiją pewnie 3 czy 4 bramki i że wygrać możemy tylko cudem też jest #!$%@?. Portugalia na tym turnieju kompletnie nic nie pokazała póki co.


@Emes91: A teraz przeczytaj mój post i weź mi pokaż wyraźnie, gdzie napisałem, że wbiją nam 3-4 bramki i że wygrać możemy cudem?

Mnie tylko dziwi taki optymizm,