Wpis z mikrobloga

Do której ze swoich karier w #footballmanager macie największy sentyment? Ja do mojej kariery z #fm13 gdzie prowadziłem (i wciąż mogę prowadzić, zapis stoi i czeka) reprezentację Białorusi. Kocham tą grę, cała reprezentacja istnieje obecnie właściwie tylko dzięki mnie, miałem spory udział w poprowadzeniu kariery kilkudziesięciu reprezentantów (do dziś pamiętam nazwiska), czy to ściągając ich do wielkich klubów, czy wprowadzając ich do wielkiej piłki w mniejszych klubach, czy po prostu dając im szansę w reprezentacji gdy grali jeszcze w jakichś Brześciach. Jedyna gra w, której nie umiałem prowadzić zbyt długo klubu bo za długo czekałem na mecz kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Gra w, której odniosłem moje najbardziej spektakularne zwycięstwo (7-0 z Czechami w 1/8 finałów MŚ 2018, i najbardziej emocjonujące, 5-4 z Ukrainą w półfinale ME 2036), gra w której z reprezentacją Białorusi 4x wygrałem MŚ (2018, 2022, 2026, 2030), raz zająłem 2 miejsce na MŚ (2034), 3x wygrałem ME (2020, 2024, 2032) i 2x na ME zająłem 2 miejsce (2028, 2036), 3x zająłem 2 miejsce w Pucharze Konfederacji (2025, 2029, 2033) i raz IV miejsce.

Zawodnicy, z których część zawdzięcza mi karierę:
Denis Borovitskiy - ściągnąłem go do Wisły, następnie kupiłem do Gladbach, a teraz jest najlepszym bramkarzem świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sergey Mikheev - uważam, że w piłce klubowej tak naprawdę nigdy nie dostał szansy, gdy odchodziłem z drużyny do której go ściągałem mimo tego, że nie zawodził, a ściągałem go do Lecha, Stuttgartu, Arsenalu, Bayernu i Gladbachu, w reprezentacyjnej spisywał się bez zarzutu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Igor Matyush - ściągałem go do Bayernu, Arsenalu i Stuttgartu, ale wielkich klubów nigdy długo nie prowadziłem więc utrzymywał się na tym poziomie sam.

Vladimir Balakhomskiy - niestety skończył karierę, ale napiszę tylko, że jako ŚO zagrał w kadrze 198 meczów i strzelił 21 goli, był w juniorach Barcelony od 2015 do 2019, pierwsze poważne mecze zaczął grać w Arsenalu w 2019 w wieku 21 lat, w latach 2024-26 grał w Realu Madryt, 2026-28 Man City, 2028-29 znów Barcelona, ale teraz 1 skład, a w latach 2029-33 Atletico Madryt, raczej nie był lubiany przez kibiców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#footballmanager #fm13
Pobierz Bartoni - Do której ze swoich karier w #footballmanager macie największy sentyment? J...
źródło: comment_3WWsZsQNY210R6IH2Ddvkp9FvWRESFzF.jpg
  • 3
@Bartoni: FM 14 Legia -> Helmond Sport -> Wolfsburg -> Parma -> Bayern
Pamiętam tę karierę najbardziej, bo wygrywałem wszystko. Wszystkie ligi, wszystkie puchary... oprócz jakiegokolwiek europejskiego pucharu. Z Parmą jeden półfinał LE i finał LM, który przegrałem, a z Bayernem dwa finały LM - też przegrane. A tę przygodę razem ze mną przeżył jeden zawodnik, którego ściągałem do każdego klubu, w którym byłem. Grzegorz Tomasiewicz. Wielki talent z Legii, enganche
@Bartoni: Ja najmilej wspominam karierę w FM 15 własnoręcznie stworzonym klubem. Wymyśliłem nazwę, barwy, stworzyłem logo, osadziłem go w realnej miejscowości, dodałem okoliczne wsie żeby piłkarze tworzyli mi się właśnie tam, stworzyłem historię i wrzuciłem ten mój klubik do dziewiątej ligi polskiej (użyłem jakiegoś dodatku, który dodawał właśnie taki system rozgrywek, bez grup, liga pod ligą).
Dotarcie do Ekstraklasy zajęło mi 14 sezonów. Po awansie na zdobycie mistrzostwa trzeba było czekać