Wpis z mikrobloga

@bolczan: w sumie nie doprecyzowałem: to jest tylko propozycja z liroja; też wolę szklaną kabinę :D chyba bym #!$%@? dostał jak bym miał zasłonkę w łazience ; po trzecie nie będzie tych ciemniejszych płytek
będą jasne ; drewnopodobne w prysznicu i jeden akcent tych 6-cio kątów
@felixa: nom... podchodzi zaczyna rozmowę i pyta się jak mam na imię to mówię, że Mateusz no to on zaczyna do mnie per Mati XD ale zreflektował się po chwili i zmienił na tryb bezosobowy :D
@acidd: Wszystko ładnie, pięknie. Jest jeden szczegół - widzę tu hektolitry rozlanej wody przez prysznic. Na podłodze jest jakiś spadek? Guma? No i zasłonka, super uczucie jak mokra przykleja się do ciała :D.
@acidd: Ogólnie to polecam jakiś prawdziwy salon z płytkami/łazienkami, gdzie na pewno będą mieli porządną Hiszpańska czy Włoską glazurę i gresy. Markety jak Castorama czy Leroy to taka masówka, co często mają produkty drugiej kategorii.
@przebrzydlak: byliśmy w salonach i niektóre płytki łeb urywały :D ale też mieli te same co w marketach, tylko w wyższych cenach. Niektóre płytki (z marketów) faktycznie mogą być gorszej jakości, ale nie wszystkie :)
Obi - chu*nia z grzybnią [jeśli chodzi o obsługę klienta też]


@acidd: na podstawie własnych doświadczeń wiem, że w obi obsługa pewnie przechodzi jakieś szkolenia z ignorowania i unikania klienta chcącego coś kupić