Wpis z mikrobloga

@MetalGods: Nie posiadam żadnego mojego śmiesznego rządu. Nie posiadam nawet mojego nieśmieszneg rządu. W dupie mam Twój film, ale wkurza mnie postawa ludzi piszacych ,,w dupie mam, że to duplikat, ale trzeba dodawać i wykopywać do usranej śmierci"
@Ryu: Problem nie znika tylko narasta zgodnie do zasady "owczego pędu". Kadrze natrętne znalezisko które nie jest w porę zakopane zdobywa punkty (wykop niestety nie daje realnej możliwości zakopania czyli odjęcia punktów znalezisku, takie rzeczy tylko w komentarzach :).

Po przekroczeniu progu wejścia na główną każde znalezisko zbiera coraz więcej punktów za tytuł i opis oraz tylko za to że już ma sporo wykopów.

Jest zastraszająco duża liczba osób które zwyczajnie
@FlaszGordon: Tak, ja wiem, ale minęły już 24 godziny i tamto znalezisko nie wyjdzie już nigdy na główną żeby nie wiem co. Chyba w takiej sytuacji nie da się go znaleźć nigdzie w Wykopalisku.

Swoją drogą czy jeżeli jest mnóóóóóóóóstwo znalezisk, które nie wyszły z Wykopaliska, nie ma ich już w Wykopalisku, ale po linku da się do nich dotrzeć to może stworzyć dział archiwum w którym znalazłyby się wszystkie nieudane
@FlaszGordon: Właśnie chodziło mi o coś innego. Znaleziska, ktore nie wychodzą na główną znikają z Wykopaliska, ale jeżeli masz do takiego znaleziska link to możesz w nie wejść nawet jeżeli zniknęło z Wykopaliska bardzo dawno. Jeżeli się nie mylę to wszystkie niewykopane znaleziska nadal gdzieś tam są. Chodzi mi o to, żeby chłopaki w czerni obok działów Główna i Wykopalisko dodali dział archiwum w którym byłoby to wszystko co na główną
@Elfik32: No i dokładnie o to mi chyba chodziło. Problem w tym, że oni to wszystko przed nami chowają. Dlaczego nie da się nigdzie kliknąć i w to wejść? Dlaczego w rankingu użytkowników trzeba sobie dopisać jakieś słowa do adresów by lista ułożyła się według innych kryteriów? @m__b Co Ty na to?
@Elfik32: No, ale jeżeli takie miejsce jest to chyba nie jest jakimś problemem dodanie linku na dole tam gdzie jest ranking uzytkowników, dodatki i inne takie jeżeli już nie na górze obok Głównej i Wykopaliska.