Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (17)

 • avatar

  kurde ale skisłem. laska wczoraj mi puściła oczko (to taka zaczepka która pojawia się w formie wiadomości "Oczko dla Ciebie. Co słychać?" ) a dziś sama sobie na to odpisała... co tu się odjebało xd #sympatia #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #foreveralone

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Jestem naukowcem i adwokatem specjalizującym się w kwestiach bezpieczeństwa i funkcjonowania organów ścigania na Ukrainie. Zapraszam na AMA dziś o godz. 16:00.

  Nazywam się Yevhenii Horlov i jestem doktorem nauk prawnych oraz adiunktem na Krzemieńczuckim Uniwersytecie Narodowym im Mykhaiła Ostrohradskowa, a także stypendystą programu Lane Kirkland 2016/2017. Specjalizuję się w tematyce bezpieczeństwa i funkcjonowania organów ścigania, ochrony praw człowieka oraz problematyki wolności słowa na Ukrainie. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z funkcjonowaniem policji i służb specjalnych, wymiaru sprawiedliwości, niezależności mediów, zwalczania korupcji oraz reform w tym zakresie na Ukrainie, jakie nastąpiły po 2014 roku.

  Będę także prelegentem podczas międzynarodowej konferencji pt. „W poszukiwaniu europejskiej doktryny wolności słowa” (@FreeSpeech_Poznan), którą patronatem medialnym objął Wykop. Serdecznie zapraszam Was wszystkich do uczestnictwa! Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 marca na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu (al. Niepodległości 53). Sam wygłoszę referat zatytułowany „Wolność słowa na Ukrainie po rewolucji „godności”.

  #ama #prawo #ukraina #freespeech #poznan
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)