Wpis z mikrobloga

Korzystając z okazji, że Sebastian udał się na czesanie brwi i nie zdąży oderwać mnie od klawiatury czas wreszcie podzielić się czymś z mirko, mianowicie...

W redakcji jest już oczywiście sztuka testowa najnowszej karty zielonych - GTX 1060! Szykujcie się więc na kolejny strzał w postaci testów. Oczywiście podzielimy się tez nowiną z wykopem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo odpowiemy tu na dwa z pytań, które się ostatnio pojawiły, bo mogą zainteresować więcej osób aniżeli tylko pytających:
@zabaracer:

testowaliście samsungi MZVPV256HDGL-00000?

Tak jak mi się wydawało, testu na portalu nie było. Ale Sebastian obiecał załatwić dysk i przeprowadzić całą procedurę.

@Lookazz:

macie w planach test takiej karty jak Zotac GTX 1070 AMP Extreme?

Na chwilę obecną niestety nie.

#pcmasterrace #nvidia #kartagraficzna #hardware #komputery
  • 25
@Colek: Chcielibyśmy, jak tylko czas pozwoli.
@Tragu: Wszystko zależy od ceny, więc póki co sami nie wiemy jaka będzie relacja między tymi dwiema kartami.
@ElCidX: Jak wyżej, mniej więcej - tak. Wszystko zależy od ceny, nie jest jeszcze potwierdzona.
@inigomontoya: Na razie nie mamy sampla dla tego modelu. Jeśli chodzi o samą wydajność to trzeba pamiętać, że bez oc to różnica 5-7% dla wersji niereferencyjnych.
@PurePC_pl: macie plusa w ciemno za testy dysków na m2 ( ͡º ͜ʖ͡º) i jeszcze zastanawia mnie kilka rzeczy czy się pojawią na purepc: zapewne jak wyjdą nie referenty rx 480 i 1060 to będą testy ale czy pojawią się jakieś testy crossfire lub sli najnowszych kart z porównaniem do poprzedniej generacji w multi gpu, jakieś testy monitorów w rozdzielczościach większych niż hd (QHD albo ultra
@zabaracer: Testy w CF się pojawią. Monitory na chwilę obecną raczej nie. Klawiatury i myszki będą się teraz ukazywać częściej, ale zestawienia raczej na razie nie uda się wcisnąć w grafik.

@Jurigag: Jak wcześniej mówiliśmy - wszystko zależy jaka cena zostanie zatwierdzona i jak ona będzie u nas wyglądać. Jeśli zostanie dobrze dobrana to zawodu nie będzie.

@meblujdom_pl: Będzie oczywiście.

@XsomX: 1. Pozostawimy to domysłom, ale wierzymy, że