Wpis z mikrobloga

kiedyś (z pół roku/rok temu) zrobiłem tutaj #kursbitcoin i całkiem sporo osób się zapisało [wysłałem chyba z 30 kopii na priv?].

jako, że artykuły piszę wyłącznie po angielsku to raz na jakiś czas trzeba też wspomóc rodaków - o ile chcą.

tym razem przygotuję kurs #bitcoin #kryptowaluty #ethereum i poruszę w nim wątki:
- jak i gdzie grać dźwignią
- jak pożyczać innym grającym dźwignią (dochód pasywny, małe ryzyko)
- jak (w miarę możliwości) przewidywać zachowanie kursu krótkoterminowe (do godziny)

Ewentualniejeśli dużo osób, w ogóle nie ma bitcoin a chcieliby mogę dołączyć krótkie info jak najszybciej i najbardziej bezboleśnie pierwsze kupić także jak ktoś jest z #forex #ekonomia #ekonomiazadyche to też zapraszam - tylko napiszcie, że chcecie by to dodać.

Zaznaczam - prawie wszystkie strony w kursie będą po angielsku, tam jest odpowiednia głębokość.

Halving za kilka dni, teraz na prawdę super się gra dźwigniami ale pamiętajcie, że można też stracić.

Jeśli podoba Wam się pomysł/chcecie dostać ten kurs [w formie posta na priv] to plusujcie oraz komentujcie [no jeśli mam dodać info dla początkujących jak kupić BTC i za dużo danych osobistych nie zostawiać polskim urzędom ;)].

Halving 9tego więc kurs chcę wypuścić dziś w nocy, bo są śwwietne wahania po 100usd/dzień - o ile będą chętni. Zapas #kawa i #craftbeer pod to mam już gotowy.
kingscrown - kiedyś (z pół roku/rok temu) zrobiłem tutaj #kursbitcoin i całkiem sporo...

źródło: comment_8evjnsHSJ9iPR94rGUsT9bZxdOhRG69z.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Norwag93: tym, że tutaj często zasady forexowe świec nie mają związku z działaniem rynku, bo jest łatwy do manipulowanai dla dużych graczy. Łatwiej gra siętu na newsach i obserwacjach ruchów innych giełd niż na MACD
  • Odpowiedz
tym, że tutaj często zasady forexowe świec nie mają związku z działaniem rynku, bo jest łatwy do manipulowanai dla dużych graczy. Łatwiej gra siętu na newsach i obserwacjach ruchów innych giełd niż na MACD


@kingscrown: Na fx też się tak nie gra. Nie ma sensu przewidywać ruchu ceny.
  • Odpowiedz
@Norwag93: są różnice ale rynki w dużej mierze są do siebie podobne, tak z 80% jest jak na innych rynkach a w 20% aspektach się tylko różnią. Rynek kryptowalut jest fajniejszy bo jest tu mnóstwo niedoświadczonych osób, a traderzy z forexu czy innych rynków jeszcze nie tykają kryptowalut no może btc trochę ale inne krypto są w odstawce.
  • Odpowiedz