Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Oto jak McFit ustosunkował się do zmanipulowanej wersji wydarzeń Pseudo drwala który teoretycznie dostał w papę w ich siłowni.
  https://www.facebook.com/notes/mcfit-naturalnie-w-formie/odnosz%C4%85c-si%C4%99-do-incydentu-z-dnia-3022016/1556518531341129
  Wołam plusujących ten wpis:
  http://www.wykop.pl/wpis/16436651/wczoraj-zostalem-zaatakowany-w-silowni-mcfit-przy-/
  Jeśli nie podoba Ci się, że Cię zawołałem, na czarnej na pewno mi będzie wygodnie :)
  pokaż całość

 • avatar

  Mirki i Mirabelki, jestem z Wami już od wielu lat i chociaż mało się udzielam, to codziennie czytam Wasze śmieszki przed snem.
  Dzisiaj pomyślałem, że dam coś od siebie.

  Jeszcze 3 lata temu mieszkałem na emigracji, miałem kiepską robotę jako konserwator maszyn w fabryce lodów, zdarzało się dorabiać sprzątaniem. Mieszkałem z dziewczyną, która traktowała mnie jak pazia i instant foch za cokolwiek. Codziennie się budziłem i kurwa nie chciało mi się wstawać z łóżka. Marzyłem tylko o tym, żeby jak najszybciej wrócić z pracbazy, usiąść do laptopa i popisać troche pythona na raspberry pi - uspokajało mne to, traktowałem to jako hobby. Każdy dzień był taki sam, w pracy wiadomo jak to na saksach, do tego byłem w grupie z jakimiś rumunami (niektórzy bardzo spoko). Ogólnie rozwój osobisty zerowy. Stałem w miejscu.

  W końcu pomyślałem, że właściwie to marnuje sobie życie. Wstałem, policzyłem oszczędności, spakowałem się, powiedziałem księżniczce niech sobie szuka pazia i wróciłem do kraju.

  Dzisiaj pracuję w IT, w tym momencie pracuje z hotelu w Hadze (delegacja do piątku), mam zajebistą dziewczynę i będę zaczynał studia.

  DA SIĘ. Ja się obudziłem dość późno, bo mam już ponad 26 lat, ale Wy - rozejrzyjcie się, może potraficie coś, co pozwoli Wam zmienić swoje życie, ale brak Wam odwagi.

  Dziękując za te wszystkie lata śmiechu, chciałbym wszystkim życzyć odwagi, siły do działania, wiary w siebie, motywacji i dyscypliny. Życzę Wam sukcesów i osiągnięcia celów. Nie osiadajcie w moejscu, nie zatrzymujcie się, postawcie krok.

  Miłego tygodnia!

  #tylkomirko
  pokaż całość

 • avatar

  Dzisiaj w szkole na informatyce mieliśmy zrobić pracę o swoim idolu. Dostałem 3+.
  #wonziu