:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

właśnie wróciłem z zamknięcia sklepu z "drobnym poslizgiem", z sejfu zostało zajebane ponad 10 tyś. Nagranie z kamer zrzuciłem na pendrive i siadam do przeglądania 17 godzin nagrań. Podejrzanych 3 pracowników bo włamania nie było, jak kurwe znajde to nie wiem co zrobie

#nocnazmiana #oswiadczenie #gorzkiezale

odpowiedzi (111)

• odpowiedzi (9)

Kisnę właśnie niesamowicie :D Mieszkam dość wysoko, na 15 piętrze. Czasami myślę sobie, że gdyby mi miała przyjść do głowy taka chora myśl, jak samobójstwo, to nie szukałbym daleko. Szybka i pewna śmierć z ładnym widokiem po drodze.

Ale właśnie sobie wymyśliłem, jak by to wyglądało, gdyby tak skoczyć w samych gatkach i z przyczepionymi skrzydłami motyla :D O bosz, nikt by nie kumał, o co chodzi. I jeszcze z taką czarodziejską różdżką, czaicie, taki patyk z gwiazdką na końcu :D I leży takie nagie truchło na dole, i ma skrzydła motyla i czarodziejską różdżkę w dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siedzę i kwiczę z tego pomysłu jak głupi, a banda debili, z którą pracuję, myśli, że oglądam strony ze śmiesznymi obrazkami.

Albo w kombinezonie płetwonurka, takim pełnym, z płetwami :D Albo w dresie kuriera, takiego z DHL-a, a w ręce paczka z napisem "Przesyłka lotnicza" :D

#heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (27)