Gorące dyskusje ostatnie 12h

Plusujcie płaską czternastkę, nie lękajcie się konsekwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler #nsfw #prokuratorboners #heheszki #pdk

odpowiedzi (8)

Dziś w nocy zdechł mój ukochany pies, który był przy mnie 10 lat. Dorosły facet, ale rycze, jak dziecko. To był taki kochany psiak...

odpowiedzi (35)

Takie traktowanie klienta to ja rozumiem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodząc na zakupy do pobliskiej Biedry często mnie denerwowało, że brakuje podręcznych koszyków, więc zakupy trzeba było nosić w rękach. W końcu komu by się chciało wracać na zewnątrz po duży wózek, jak ma się do kupienia na przykład 5 niedużych rzeczy. No i człowiek chodził po sklepie z zapełnionymi rękoma, a potem w kolejce do kasy. Jakieś 3 tygodnie temu wkurzyłem się i po powrocie do domu naskrobałem maila na BOK Biedronki. Krótko opisałem w czym jest problem i czy dałoby się coś z tym zrobić (kulturalnie, bez rzucania mięsem w stylu "chuje dawać wincyj koszyków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Odpisali, że przyjęli to do wiadomości i przeanalizują zapotrzebowanie i możliwości bla bla bla.. Byłem pewien że to oleją. Ale jakie było moje zdziwienie jak kilka dni temu poszedłem do Biedry, a tam cała fura nowych koszyków! :D Nie znacie mojego zadowolenia, kiedy widzę tych szczęśliwych ludzi z nowiutkimi koszykami na zakupach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #coolstory #biedronka #czujedobrzeczlowiek
    pokaż całość

odpowiedzi (14)