Wpis z mikrobloga

@FNwsk: n/w ale chyba laptop - po dłuższym posiedzeniu (a siedzę codziennie po kilka h (wakacje + nie mam przyjaciół + mam złamany obojczyk) źle się czuję, a jak chcę przestać siedzieć nie mam nic ciekawego do roboty...... (nie pojadę się przejechać z tym obojczykiem)
@xaaxxaaxxaaxxaax: właśnie taki sobie wymyśliłem, lecz było kilka problemów:
- był skomplikowany
-nie potrafiłem zrozumieć bibliotek potrzebnych do napisania
-od kilku miesięcy ,,chcę" go napisać,
@lubierogale: Ty się ucz, a nie #!$%@? o pracy myślisz. Póki co nic nie zrobiłeś. Wróć tutaj, jak będziesz miał przynajmniej pierwsze klasy napisane do swojego projektu. Im szybciej zaczniesz tym szybciej zarobisz. Ja też się obecnie uczę i python django uważam za idealny wybór, a wychodzi na to, że jestem ponaddwa razy starszy. Miał podstawy, ale pezez te pół roku codziennie nad sobą pracował. Do tego wrzucił dietę i siłownię,
-od kilku miesięcy ,,chcę" go napisać, ale nic nie robię w tym kierunku


@lubierogale: poproś kogoś żeby Cię przypoilnował. Tzn. mówisz np. do kumpla "stary kupię Ci 2 litry ballantines jeśli któregoś dnia nic nie zrobię w projekcie". Cena musi być dla Ciebie dotkliwa i atrakcyjna dla drugiej osoby, wtedy na pewno będziesz miał motywację :)
@FNwsk: Miałby się łączyć z stroną (Curl), pobierać dane (podajże bufor), szukać zmiennych (regex) i poddawać je różnym if.... żeby wybrać osoby które mają odpowiedni ekwipunek do handlu w pewnej grze (raz, szukając samemu takich osób w ciągu 20 min. zarobiłem ok. 5 dolarów (licząc cenę waluty uzyskanej na realne pieniądze)